عناوین رایگان ماه مه پلی‌استیشن پلاس مشخص شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۷

شرکت سونی به تازگی از بازی‌های رایگان ماه مه پلی‌استیشن پلاس رونمایی کرده است و اگر شما نیز از مشترکین این سرویس هستید، می‌توانید عناوینی چون  Rayman Legends ،Beyond: Two Souls و  Risen 3: Titan Lords را به صورت رایگان تجربه کنید.

 با فرا رسیدن فصل بهار شاهد اتفاقات خوبی برای کاربران پلی‌استیشن هستیم. پس از عرضه عنوان God of War، طی روز‌های گذشته نیز شاهد انتشار نسخه آزمایشی از عنوان Detroit: Become Human بوده‌ایم. حال اگر به هر دلیلی موفق به تجربه عنوان محبوب God of War نشده و تمایلی به تجربه نسخه آزمایشی عنوان Detroit: Become Human پیش از عرضه این عنوان را نیز ندارید، خبر بسیار خوبی برای شما داریم؛ مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس قادر خواهند بود در ماه مه اثری دیگر از دیوید کیج و استودیوی کوانتیک دریم یعنی عنوان Beyond: Two Souls را به صورت رایگان تجربه کنند. به علاوه عناوینی دیگر هم‌چون Rayman Legends و Risen 3: Titan Lords نیز در ماه مه به صورت رایگان برای کاربران پلی‌استیشن پلاس در دسترس خواهند بود.

لیست کامل بازی‌های رایگان ماه مه پلی‌استیشن پلاس به شرح زیر می‌باشد:

(Beyond: Two Souls (PS4

(Rayman Legends (PS4

(Risen 3: Titan Lords (PS3

(Eat Them (PS3

(King Oddball (PS Vita

(Furmins (PS Vita

لازم به ذکر است در ماه مه، لیست بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در اروپا نیز مشابه آمریکای شمالی خواهد بود و مشترکین این سرویس در هر دو منطقه می‌توانند عناوین یاد شده از جمله Beyond: Two Souls را به صورت رایگان تجربه کنند. همچنین بازی‌های یاد شده در تاریخ سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱ ماه مه ۲۰۱۸)  رسما در فروشگاه پلی استیشن در دسترس خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید