بازی Rayman Legends برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) که هر هفته بازی‌های مختلف و جذابی را به صورت رایگان برروی فروشگاه خود در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم از انتشار Rayman Legends خبر داد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یا دو بازی جالب به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شوند تا بازی‌بازان بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. در هفته‌های اخیر هم شاهد انتشار عناوین پرطرفداری مانند The Messenger و Bad North: Jotun Edition بودیم که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

اکثر بازی‌بازان با بازی دوبعدی Rayman Legends آشنایی دارند. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و هنوز هم آخرین نسخه از سری Rayman به حساب می‌آید. شما در این بازی باید کنترل قهرمانان مختلف را برعهده گرفته و از مسیرهای سخت عبور کنید. حال طبق اعلام اپیک گیمز، این بازی از امروز تا تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۸ (۶ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید نقد و بررسی آن را از طریق این صفحه مطالعه کنید. بعد از این تاریخ، بازی‌بازان قادر به تجربه‌ی بازی اکشن و ماجراجویی دیگری به نام Jotun: Valhalla Edition خواهند بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این فروشگاه، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید