بازی Rayman Legends برروی Uplay رایگان شد

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

یوبی‌سافت (Ubisoft) تصمیم گرفته است که در ماه آوریل، چندین بازی رایگان را برروی Uplay، فروشگاه مجازی خود، منتشر کند که اولین بازی رایگان، عنوان بسیار تحسین‌شده‌ی Rayman Legends است.

Rayman Legends در حال حاضر کاملا برروی رایانه‌های شخصی رایگان است و این تنها بازی رایگان یوبی‌سافت در این ماه نخواهد بود. البته برای دسترسی به این بازی، باید به Uplay بروید و در صورتی که تا کنون اقدام به ساخت حساب کاربری ‌یوبی‌سافت نکرده‌اید، این کار را انجام دهید. این بازی تنها تا شنبه‌ی هفته‌ی آینده رایگان خواهد بود، پس بهتر است برای دریافت آن دست به کار شوید.

برای دریافت این بازی، می‌توانید مستقیما به این لینک بروید یا آن را از نرم‌افزار Uplay دریافت کنید. همچنین با مراجعه به این لینک، می‌توانید تمام پیشنهادهای رایگان یوبی‌سافت را مشاهده کنید که در میان آن‌ها می‌توان به دوره‌ی آزمایشی رایگان Ghost Recon Breakpoint اشاره کرد. یوبی‌سافت در این باره گفته است:

این ماه برنامه داریم تا طیف گسترده‌ای از تخفیف‌ها و بازی‌های رایگان را در دسترس بازی‌بازان قرار دهیم تا بتوانند بهتر با قرنطینه‌ی خانگی کنار بیایند. چه به دنبال سرگرمی هستید و یا می‌خواهید با دوستان خود از راه دور ارتباط برقرار کنید، ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم.

Rayman Legends برروی طیف گسترده‌ای از پلتفرم‌ها از جمله کنسول‌های نسل هفتمی و نسل هشتمی و همچنین رایانه‌های شخصی موجود است، اما تنها رایانه‌های شخصی می‌توانند این بازی را به صورت رایگان دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید