بازی Battlezone: Gold Edition رسماً معرفی شد

۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

استودیوی Rebellion Developments بازی Battlezone را پیش از عرضه برای رایانه‌های شخصی (برای هدست‌های واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو و آکیولوس ریفت)، در سال ۲۰۱۶ میلادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ (برای پلی‌استیشن وی‌آر) منتشر کرد. به تازگی، این توسعه دهنده از عنوان Battlezone: Gold Edition رونمایی کرده است که علاوه بر بازی اصلی شامل تمامی بسته‌های الحاقی آن هم می‌شود و با برداشتن نیاز به استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی، آن را برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ هم در دسترس قرار خواهد داد.

بازی Battlezone: Gold Edition در تاریخ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه (۱ می ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد؛ این در حالی است که نسخه نینتندو سوییچ این بازی در تاریخ نامشخصی در فصل تابستان امسال وارد بازار خواهد شد. همانطور که پیشتر اشاره شد، این نسخه از بازی Battlezone شامل تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای این عنوان هم می‌شود. همچنین این نسخه حاوی حالت کلاسیک (Classic Mode) هم هست که همانند نسخه دهه ۸۰ میلادی بازی اصلی این مجموعه طراحی شده است.

بر اساس گفته‌های استودیوی ربلیون، تمامی بازی‌بازان قادر به تجربه این بازی به صورت چند نفره تعاملی خواهند بود و می‌توانند در صورت دلخواه از هدست‌های واقعیت مجازی هم استفاده کنند؛ هیچ اشاره‌ای به تجربه این بازی به صورت کراس-پلی (Cross-Play) نشده است. اگر پیش از این بازی Battlezone را خریده‌اید، Battlezone: Gold Edition به صورت یک به‌روزرسانی رایگان برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Battlezone: Gold Edition در تاریخ سه شنبه ۱۱ اردیبهشت (۱ می ۲۰۱۸) بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ این بازی در فصل تابستان سال جاری منتشر می‌گردد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید