گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Jotun: Valhalla Edition بر روی نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

تریلر
بازی Jotun: Valhalla Edition بر روی نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد

به تازگی استودیوی بازیسازی تاندر لوتوس گیمز (Thunder Lotus Games) رسماً اعلام کرده است که بازی Jotun: Valhalla Edition در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ماه (۲۷ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) بر روی کنسول نینتندو سوییچ هم در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی در اصل در سال ۲۰۱۵ میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و توانست تحسین اکثر منتقدان را برانگیزاند. در ادامه شاهد انتشار نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و Wii U این بازی اکشن و ماجراجویی هم بودیم.

سازنده بازی Jotun با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که نسخه نینتندو سوییچ این بازی به صورت کامل بهینه شده و تغییرات فاحشی در گیم‌پلی داشته است تا بهترین همخوانی را با کنسول دستی نینتندو سوییچ و حالت قابل حملش داشته باشد. رئیس شرکت تاندر لوتوس گیمز، آقای ویل دوبه (Will Dube)، درباره نسخه نینتندو سوییچ این بازی بیانیه‌ای منتشر کرد و ابراز داشت که:

تجربه یکی از بازی‌های تاندر لوتوس بر روی یک کنسول دستی مرا به گذشته‌ها می‌برد. یکی از نخستین خاطرات من این است که به همراه برادران خود در جاده با گیم بوی بازی می‌کردیم.

وی ادامه داد:

من امیدوارم که بتوانیم خاطراتی حماسی مشابه با Vikings جدید برای مردم سراسر جهان خلق کنیم.

امکان پیش خرید این بازی از طریق فروشگاه الکترونیکی نینتندو موسوم به eShop برای کاربران مناطق آمریکای شمالی و جنوبی از هم‌اکنون فراهم است؛ این در حالی است که کاربران اروپایی و ژاپنی می‌توانند به ترتیب از روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه (۱۸ آوریل ۲۰۱۸ میلادی) و پنج شنبه ۳۰ فروردین (۱۹ آوریل) به پیش خرید بازی Jotun: Valhalla Edition برای کنسول نینتندو سوییچ اقدام کنند.

بازی Jotun در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس در دسترس قرار دارد و در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ماه (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) هم بر روی کنسول محبوب و موفق نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. به منظور آشنایی بیشتر با این بازی می‌توانید از زیر تریلر جدید منتشر شده از آن را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت