بازی Jotun: Valhalla Edition برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) این هفته نیز از عرضه‌ی بازی دیگری به نام Jotun: Valhalla Edition برروی فروشگاه خود خبر داد. بازی رایگان هفته‌ی آینده نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یا دو بازی مهیج به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار می‌گیرد تا بازی‌بازان آن‌ها را تجربه کنند. عناوین هفته‌های گذشته هم بسیار پرطرفدار بوده و همین موضوع باعث جلب رضایت بازی‌بازان شده است. هفته‌ی قبل شاهد انتشار بازی Rayman Legends بودیم که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

Jotun: Valhalla Edition از امروز تا تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۸ (۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) در فروشگاه اپیک گیمز قابل بازی است. شما در این بازی اکشن باید کنترل شخصیتی به نام Thora را برعهده گرفته و به نبرد با دشمنان خود بپردازید. آیتم‌های مخفی و متنوعی نیز در بازی وجود دارند که می‌توانید آن‌‌ها را یافته و قدرت خود را بالا ببرید. هفته‌ی آینده هم بازی دوبعدی و جالب The Escapists در دسترس قرار خواهد گرفت. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید