E3 2019 | عنوان Spiritfarer بازی جدید سازندگان Sundered و Jotun خواهد بود + تریلر معرفی

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴

استودیوی تاندر لوتوس گیمز (Thunder Lotus Games) در جریان کنفرانس شرکت ماکروسافت در رویداد E3 2019 از بازی جدید خود با نام Spiritfarer رونمایی کرد.

با وجود اینکه بازی‌های بزرگی در کنفرانس ماکروسافت نمایش داده‌ شده‌اند، عناوین مستقل اما از این قافله عقب نمانده‌اند و این شرکت تریلرهایی از بازی‌های کوچکتر نیز به نمایش گذاشته است. یکی از این عناوین، Spiritfarer نام دارد که بازی جدید استودیوی تاندر لوتوس گیمز (Thunder Lotus Games) به حساب می‌آید. این استودیوی ساخت و توسعه‌ی عناوینی همچون Sundered و Jotun را در کارنامه‌ی خود دارد.

Spiritfarer را می‌توان یک بازی در سبک پلتفرمر به حساب آورد. طراحی محیط این عنوان نیز بسیار هنری و زیبا به نظر می‌رسد. در تریلر رونمایی این بازی، می‌توان المان‌هایی همچون ساختمان‌سازی را دید که ویژگی‌های خاصی برای بک بازی پلتفرمر به شمار می‌آیند.

بازی Spiritfarer در تاریخی نامعلوم برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه نیز می‌توانید تریلر رونمایی آن را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید