جدیدترین بروزرسانی عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد

۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۸

چندی پیش جدیدترین بروزرسانی عنوان Star Wars Battlefront II منتشر شد که محتویات جدیدی را به بازی اضافه خواهد کرد. جزئیات بیشتر این مطلب را در ادامه مشاهده کنید.

بازی Star Wars Battlefront II در تاریخ ۲۶ آبان به صورت رسمی منتشر شد اما نتوانست در زمان عرضه خود، آن طور که باید و شاید به وعده‌های خود عمل کند و یک نتیجه قابل قبول و مناسب را به کاربران ارائه دهد. در واقع این بازی میان بسیاری از حواشی و اعتراضات قرار گرفت، اعتراضاتی از سوی کاربران که به پرداخت‌های درون برنامه ای بازی و به اصطلاح پول‌پرستی سازندگان انجام شده بود و حتی تاثیر زیادی بر روی میزان فروش این بازی داشت. به این گونه، بازی Star Wars Battlefront II به یک عنوان نا موفق و تقریبا شکست خورده تبدیل شد که نتوانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند، در حالی که بازیکنان زیادی منتظر بودند تا نسخه دوم این سری بازی، بتواند مشکلات نسخه اول را پشت سر بگذارد و یک تجربه بدون نقص را در دسترس کاربران قرار دهد . به هر حال سازندگان در این راه، نا امید نشده و همچنان با عرضه بروزرسانی‌های متعدد، بسته‌های الحاقی و دیگر محتویات رایگان، از این بازی پشتیبانی کرده و قصد دارند تا هرچه بیشتر کاربران برای انجام و خرید این بازی، اقدام کنند.

در جریان جدیدترین بروزرسانی بازی Star Wars Battlefront II که به تازگی در اختیار کاربران بازی قرار گرفته است، Tie Fighter به شخصیت ایدن ورسیو (Iden Versio) اضافه شده است که قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی از قبیل Proton Torpedo ، Laser Barrage و Afterburner را به آن اضافه کرده است و از این پس بازیکنان با کنترل این شخصیت، می‌توانند یک تجربه کاملا متفاوت و جدید را شاهد باشند. همچنین کاربران قادر خواهند بود تا سفینه مخصوص ایدن را انتخاب نموده و با استفاده از آن حریفان زیادی را از بین ببرند.

این بروزرسانی جدید، یک سری استار‌کارت (Star Card) جدید هم به بازی اضافه شده است که به لطف آن‌ها، بازیکنان می‌توانند تغییراتی را در سفینه ایدن ورسیو ایجاد کنند. به عنوان مثال مدت زمان نگه داشتن موشک بر روی سفینه کاهش می‌یابد یا بر قدرت دفاعی آن اضافه می‌شود و در نبرد ها عملکرد بهتری را ارائه خواهد کرد.

این بروزرسانی جدید، تعادل‌هایی را هم در بخش گیم پلی بازی و قدرت قهرمانان و سلاح‌های آنان ایجاد کرده است تا شاهد یک گیم پلی پایدار و متعادل باشیم. برای مثال، قدرت اصلی اسلحه قهرمان فین (Finn) در این آپدیت جدید کاهش یافته است و زمان داغ کردن اسلحه وی هم افزایش یافته است. این قهرمان، از یک ویژگی کاربردی با عنوان Deadeye Shot هم برخوردار خواهد بود که اخیرا قدرت آسیب‌رسانی آن از ۴۰ به ۳۰ کاهش داشته است.

در انتها یکی دیگر از قهرمانان این بازی هم دچار تغییراتی شده است. این قهرمان بوبافت (Boba Fett) بوده و حتی قدرت یکی از قابلیت‌های وی با نام Rocket Barrage هم کمتر شده است.

این بروزرسانی تغییرات بسیاری زیاد و البته کوچکی را در بازی ایجاد کرده است که در نتیجه به تعادل گیم پلی بازی بهبود میبخشد. برای مشاهده لیست کامل تغییرات به این لینک مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید