اطلاعاتی از نخستین بروزرسانی بازی Assassin’s Creed: Origins منتشر شد

۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹

به تازگی اطلاعاتی جدید از نخستین بروزرسانی بازی محبوب Assassin’s Creed: Origins منتشر شده است که جزئیات بیشتر آن را می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

همان طور که اطلاع دارید، ما در هفته گذشته شاهد انتشار یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری یعنی بازی Assassin’s Creed: Origins بودیم که توانست بالاخره نظر منتقدان و بازیکنان دنیای بازی‌های ویدئویی را به خود جلب کند و نمرات راضی کننده‌ای را به دست آورد.

اما بدون شک این بازی مشکلاتی را هم دارد که برای برطرف شدن آن ها، باید بروزرسانی‌هایی منتشر شود و اکنون یوبی‌سافت، اطلاعات اولین بروزرسانی بازی Assassin’s Creed: Origins را منتشر کرده است.

بروزرسانی مذکور، در ماه جاری میلادی (نوامبر) منتشر خواهد شد اما هنوز روز دقیق انتشار آن معلوم نیست. از مهم ترین تغییرات این بروزرسانی، می‌توان به پشتیبانی از قابلیت HDR در همه ی پلتفرم‌های بازی و البته پشتیبانی از کنسول ایکس باکس وان ایکس اشاره کرد.

در ماه جاری، یکی از مهم‌ترین رویداد های این بازی یعنی Trials of the Gods برگزار خواهد شد و بازیکنان قادر هستند در این رویداد، نبرد های نفس‌گیری را با خدایان سرزمین مصر آغاز کنند و در صورت شکست دادن آن ها، به جوایز بی نظیری دست پیدا کنند. بزرگ ترین این خدایان که به خدای مرگ و مردگان معروف است، انوبیس (Anubis) نام دارد که در تاریخ ۷ نوامبر مصادف با ۱۶ آبان ماه، به بازی اضافه خواهد شد. یقینا مبارزه با این خدای اعظم و نابود کردن آن، به توانایی بالای بازیکنان نیاز دارد که اگر به این موفقیت دست پیدا کنند، می‌توانند به یکی از جعبه‌های غنائم افسانه ای (Legendary Loot Box) دسترسی داشته باشند.

همچنین در این بروزرسانی، فروشگاه داخل بازی Assassin’s Creed: Origins هم دچار تغییراتی خواهد شد و آیتم‌هایی نظیر، لباس‌های جدید و سلاح‌های جدید، به آن اضافه خواهند شد. این آیتم‌ها با هیلیکس (Helix)، یعنی پول درون بازی قابل خریداری خواهند بود. البته اگر قصد ندارید تا با پرداخت پولی، به این آیتم‌ها دسترسی پیدا کنید، می‌توانید برخی از آن ها را در جعبه‌های غنائم بازی یافت کنید.

احتمالا در روز های آینده، اطلاعات بیشتری در مورد این بروزرسانی و رویداد مهم Trials of the Gods منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید