شخصیت مری جین در عنوان Spider-Man قابل بازی است

۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۵

طبق انتشار یک خبر جدید، به صورت رسمی اعلام شد که شخصیت مری جین، در بازی Spider-Man قابل بازی و کنترل خواهد بود. اطلاعات و جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

بازی Spider-Man در جریان مراسم هفته بازی‌های پاریس ۲۰۱۷ (Paris Games Week 2017)، با به نمایش گذاشتن تعدادی تریلر و تصاویر جدید، توانست باری دیگر نظر همگان را به خود جلب کند و البته اطلاعات بیشتری را در اختیار علاقه مندان و طرفدارن خود بگذارد.

حال اگر جدیدترین تریلر بازی Spider-Man را در مراسم مذکور به صورت دقیق تماشا کرده باشید، حتما متوجه کنترل شخصیت مری جین در لحظاتی از این تریلر بوده اید که در قالب دوربین سوم شخص و در پشت تعدادی از جعبه‌ها و به صورت مخفیانه، در حال تردد است. این نکته باعث شد تا برخی شایعات در مورد کنترل شخصیت مری جین بوجود بیاید که البته امروز، این شایعات به حقیقت پیوست.

به تازگی کارگردان استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، یعنی برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، اعلام کرده است که شخصیت مری جین، در بخش‌هایی از گیم پلی اصلی بازی و مراحل آن، قابل بازی بوده و بازیکنان با او ماموریت‌های پر هیجان و مهمی را تجربه خواهند کرد. وی در ادامه افزود:

بدون شک کنترل شخصیت مرد عنکبوتی در این بازی، یک تجربه فوق العاده برای طرفداران خواهد بود. حال کنترل شخصیت مری جین هم، چنین تجربه ای را به بازیکنان منتقل خواهد کرد. مری جین خبرنگار روزنامه دیلی باگل (Daily Bagel) خواهد بود و بازیکنان این شغل را به طور جدی احساس خواهند کرد. ما قصد داریم تا کاربران را در این بازی، در یک فضای غیر ابرقهرمانی قرار دهیم و یک تجربه متفاوت و ایده‌آل را به آن ها ارائه کنیم.

با این تفاصیر، بازیکنان در این بازی و با به دست گرفتن کنترل شخصیت مری جین، لحظات و ماموریت‌هایی با طعم مخفی‌کاری و کاراگاهی را تجربه خواهند کرد. در ادامه و طبق گفته‌های اینتیهار، این شخصیت با شخصیتی که در فیلم او را می‌شناسیم، تفاوت خواهد داشت:

مری جین یکی از شخصیت‌های مورد علاقه من است. او نمی‌خواهد دختری باشد که مدام دست‌و‌پا گیر است و همیشه به دیگران نیاز داشته باشد. او شخصتی جسور و باهوش خواهد بود!

در ادامه از اینتیهار، سوال‌هایی از قبیل قابل بازی بودن شخصیت مایلز مورالس (Miles Morales) پرسیده شد که پاسخ وی منفی بود. برایان در ادامه صحبت‌های تکمیلی خود افزود:

بازیکنان در بخش‌هایی از بازی، باید بدون در نظر گرفتن شخصیت مرد عنکبوتی، کنترل شخصیت پیتر پارکر را تجربه کنند زیرا این به تجربه واقعی و حقیقی بازی Spider-Man کمک خواهد کرد و البته برای بازیکنان، بسیار جالب خواهد بود. کاربران کنترل این شخصیت را به خوبی در لحظاتی از تریلر ها مشاهده کرده اند و ما قصد نداریم تا اطلاعات اصلی و مهم این شخصیت را فاش کنیم.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای بازی Spider-Man اعلام نشده است، اما طبق گفته سازندگان، این بازی در سال ۲۰۱۸ برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید