تاریخ انتشار جدیدترین بروزرسانی بازی Rainbow Six Siege اعلام شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷

چندی پیش تاریخ انتشار جدیدترین بروزرسانی بازی محبوب Tom Clancy’s Rainbow Six Siege اعلام شد که جزئیات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

امروزه بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، به یکی از محبوب ترین بازی‌های ویدئویی آنلاین تبدیل شده است که روزانه، بازیکنان زیادی در سرور های آن به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. بر خلاف دیگر عناوین ساخته شده توسط یوبی سافت، بازی مذکور از سرور های بسیار خوبی برخوردار است و عرضه بروزرسانی‌های متعدد، بزرگ و البته حجیم، مشکلات ابتدایی سرور و همگام‌سازی بازیکنان را کاملا حل کرده است.

تا الان، پشتیبانی یا به اصطلاح ساپورت سازندگان از بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege بسیار خوب بوده و پیرامون همین پشتیبانی‌ها، به تازگی تاریخ عرضه جدیدترین بروزرسانی آن مشخص شده است.

طبق گفته سازندگان، این بروزرسانی Rainbow Six Siege: Operation Blood Orchid نام داشته و قرار است تغییرات زیادی در بازی ایجاد کند. این بروزرسانی جدید، یک نقشه جدید + سه اپراتور جدید (operator) را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. نقشه جدید بازی در هنگ کنگ دنبال می‌شود و دو تا از اپراتور‌های افزوده شده در بروزرسانی، به هنگ کنگ نیز مربوط می‌شوند. البته سومین اپراتور بازی، یکی از نیروهای ضد تروریستی GROM لهستان است. نقشه جدید این بروزرسانی، در زمان عرضه برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود اما اپراتور‌ های مذکور، با پرداخت‌های درون برنامه ای، عرضه خواهند شد.

بروزرسانی Operation Blood Orchid، در تاریخ ۲۹ آگست، مصادف با ۷ شهریور ماه، برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. افرادی که از سیزن پس مخصوص بازی بهره‌مند هستند، می‌توانند بدون پرداخت پولی، به اپراتور‌ های جدید دسترسی داشته باشند. این اپراتور ها برای کاربران معمولی با کمی تاخیر و در تاریخ ۵ سپتامبر مصادف با ۱۴ شهریور ماه، قابل بازی خواهند بود.

از دیگر رویداد های بازی مشهور Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، می‌توان به برگزاری فینال هیجان انگیز مسابقات بازی مذکور، در نمایشگاه بزرگ گیمزکام (Gamescom 2017) اشاره کرد که از طریق یک لایو استریم، برای همگان به اشتراک گذاشته خواهد شد. این نمایشگاه، در تاریخ ۳۰ مرداد آغاز خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید