رویداد Apocalypse بازی Rainbow Six Siege آغاز شد

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۵۵

یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی رویداد زمانی جدید بازی Rainbow Six Siege با نام Apocalypse را در دسترس بازی‌بازان قرار داده است. این رویداد از امروز آغاز شده و تا تاریخ ۲۸ اردیبهشت (۱۸ مه) ادامه خواهد داشت.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان، این رویداد نسخه‌ی پسا آخرزمانی Outback را معرفی می‌کند؛ مکانی که بازی‌بازان باید در آن برای قبیله، امید و آزادی خود به منظور بازگرداندن حیات مبارزه کنند.

در دنیای آخرزمان، وابستگی انسانیت به انرژی هسته‌ای در نهایت به سقوط تمدن و ظهور دو قبیله‌ی Keepers و Warband منجر شد. این مبارزان به دنبال آخرین گیاه بر روی کره زمین هستند؛ گیاهی که قدرت این را دارد تا حیات را دوباره به زمین بازگرداند.

رویداد Apocalypse شامل یک حالت جدید به نام Canister نیز می‌شود. در این حالت، بازی‌بازان باید در نقش Keeper‌ها (مدافع) یا Warband‌ها (مهاجم) برای به دست آوردن آخرین گیاه با یکدیگر مبارزه کنند.

در این حالت، مدافعین باید محفظه‌ی حاوی گیاه را در نقاط مختلف نقشه جابه‌جا کرده و مهاجمین نیز باید این محفظه را از کار بیاندازند. هدف اصلی مدافعین این است که تا پایان زمان مشخص شده زنده مانده و از گیاه محافظت کنند. البته مثل همیشه، هر دو تیم می‌توانند با از بین بردن تمام اعضای رقیب خود نیز پیروز شوند.

علاوه بر این، رویداد جدید بازی به همراه ۳۱ آیتم از جمله Fuze ،Gridlock ،Maverick ،Nomad ،Twitch ،Maestro ،Melusi ،Rook ،Smoke  و Valkyrie می‌شود. در کنار موارد گفته شده، بازی‌بازان به پوسته‌های سلاح، یونیفورم‌ها و headgear‌های سفارشی نیز دسترسی پیدا خواهند کرد. در نهایت باید اعلام کنیم که آیتم‌های انحصاری شخصی سازی هر اپراتور نیز به صورت باندل از طریق فروشگاه قابل تهیه خواهند بود.

بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرمر رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید