تماشا کنید: تریلر جدیدNeed for Speed Payback با محوریت شخصی‌سازی (کیفیت ۴K افزوده شد)

۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۰

چندی پیش، تریلر جدید بازی Need for Speed Payback انتشار یافت که شما میتوانید در آن جزئیات شخصی سازی اوتومبیلهای بازی را ببینید.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Need for Speed Payback در جریان رویداد E3 2017 ، به عنوان نماینده جدید این سری بازی، معرفی شد و توانست نظر همگان را به خود جلب کند.

حال به تازگی، تریلری جدید از این بازی منتشر شده که شما را با قسمت شخصی سازی یا همان بخش Customization اتوموبیلها آشنا میکند.

طبق گفتههای سازندگان، شما در بخش شخصی سازی اوتومبیل خود، از آزادی عمل بسیار زیادی برخوردار خواهید بود و میتوانید بزرگ ترین یا کوچک ترین اجزای ماشین خود را طبق علاقه خود، ویرایش کنید. این شخصی سازی متنوع، باعث افزایش ارزش تکرار بازی خواهد بود و انگیزه بازیکنان را بیشتر خواهد کرد. همچنین شما قادر خواهید بود، برخی از اجزای اوتومبیل خود را در پایان مسابقه ها و در صورتی که در آن ها پیروز شوید، به دست بیاورید و به ماشین خود اضافه کنید و در نتیجه، قدرت اوتومبیل خود را افزایش دهید.

یکی دیگر از ویژگیهای ذکر شده، این است که شما میتوانید اوتومبیلهای ترک شده،قدیمی و یا فرسوده را در برخی از نقاط نقشه پیدا کنید، آن ها را به گاراژ خود بیاورید، اوتومبیلها را تقویت کنید و آن ها را به یک ماشین پرقدرت و تازه تبدیل کنید.

نکته قابل توجه دیگر در ویدئو، یکی از مزایای پیش خرید بازی Need for Speed Payback است که کاربران با پیش خرید این عنوان، میتوانند به بسته Platinum Car Pack دسترسی پیدا کنند. بسته مذکور اوتومبیلهای زیر را در دسترس شما قرار خواهد داد.

  • Nissan 350Z 2008
  • Chevrolet Camaro SS 1967
  • Dodge Charger R/T 1969
  • Ford F-150 Raptor 2016
  • Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016

بازی مورد انتظار Need for Speed Payback، در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری، مصادف با ۱۹ آبان، برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه ویدئو تریلر جدید بازی با محوریت شخصی سازی اوتومبیل ها، قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود ویدیو با رزولوشن ۲۱۶۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید