گیفت کارت
گیفت کارت

Lost Sphear: عنوان جدید Square Enix برای پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ

۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۷

شرکت اسکوئر انیکس، از عنوان جدید استدیوی Tokyo RPG Factory (سازندگان I Am Setsuna) رونمایی کرده است. بازی Lost Sphear، قرار است پاییز امسال در ژاپن و اوایل سال ۲۰۱۸ در مناطق آمریکای شمالی و اروپا، با قیمت ۴۹.۹۹ دلار برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی (به واسطه شبکه استیم)، منتشر شود.

در ادامه می‌توانید جزییات منتشر شده از این عنوان توسط شرکت اسکوئر انیکس را مطالعه کنید.

ماجرای Lost Sphear در یک شهر دور افتاده آغاز می‌شود، جایی که یک پسر جوان به نام کاناتا (Kanata) از خواب ویرانگری بیدار شده و متوجه می‌شود که شهرش در حال ناپدیدی است. برای آنکه دنیا را از نابودی همیشگی نجات دهند، کاناتا و همراهانش تصمیم گرفته تا دنیای پیرامون خود را با استفاده از قدرت Memory (حافظه) – به وجود آوردن ماده با استفاده از افکار – بازسازی کنند.

با گسترش ویژگی‌های محبوب هواداران از اولین بازی آن‌ها I Am Setsuna، عنوان Lost Sphear شامل سیستم مبارزاتی کاملا تغییر یافته براساس ATB (مبارزات نوبتی که در آن هر شخصیت یک بار ATB مخصوص برای حرکاتش دارد) در گیم‌پلی خود خواهد بود، که بازیکنان می‌توانند با برنامه‌ریزی‌های دقیق، به صورت آزادانه مکان خود در طول مبارزات تغییر دهند، و در محیط‌های یکپارچه و مکان‌های مختلف به جستجو و گشت و گذار بپردازند.

در ادامه می‌توانید اولین تصاویر منتشر شده از Lost Sphear را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید