تاریخ انتشار بازی Lost Sphear اعلام شد

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) تاریخ انتشار بازی نقش‌آفرینی و نوبتی Lost Sphear، ساخته جدید استودیوی Tokyo RPG Factory سازنده بازی موفق I Am Setsuna را مشخص و اعلام کرد. گرچه بازی Lost Sphear دنباله مستقیم بازی I Am Setsuna محسوب نمی‌شود، اما می‌توان به واسطه استفاده از همان عناصر بازی‌های نقش‌آفرینی کلاسیک موجود در بازی اشاره شده، دنباله معنوی آن در نظر گرفت.

در جهانی که به واسطه نیروی مخربی به نام «Lost» رو به نابودی پیش‌ می‌رود، مرد جوانی به نام کاناتا (Kanata) موفق به بدست آوردن قدرت «Memory» می‌شود که تنها چیزی است که مردم برای رهایی از وضع موجود به آن امید دارند. کاناتا به گروهی می‌پیوندد که هر کدام توانایی‌ها و قابلیت‌های مخصوص به خود را دارند و تلاش می‌کنند تا از نابودی جهان خود جلوگیری کنند. برای نمونه، کشیش شرا (Sherra) از سحر و جادو استفاده می‌کند و اوبارو (Obaro) مرموز نیز قادر به پرتاب جادوهای قدرتمندی در قالب عناصری مختلف است. همچنین بازیکنان می‌توانند از نوعی زره مکانیکی استفاده کنند که در سراسر جهان بازی یافت می‌شود. این زره «Vulcosuit» نام دارد که هر بخشی از آن برای انجام یک کار خاص در نبردها و کاوش‌های محیط بازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت اسکوئر انیکس به منظور تقدیر از پیش‌خریدکنندگان این بازی پاداش‌هایی نظیر یک پوسته دینامیک و دو تک آهنگ برای کنسول پل‌استیشن ۴ و یک پس‌زمینه و دو تک آهنگ نیز برای نسخه رایانه‌های شخصی بازی Vulcosuit در نظر گرفته است. علاوه بر این، نسخه‌ فیزیکی این بازی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد که هم‌اکنون از طریق فروشگاه آنلاین اسکوئر انیکس قابل پیش‌خرید است.

بازی Lost Sphear در تاریخ سه‌شنبه ۳ بهمن ماه (۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید