نسخه دمو بازی Lost Sphear در دسترس قرار گرفت

۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵

به تازگی شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نسخه‌ای آزمایشی (دمو) برای بازی نقش‌آفرینی ژاپنی در دست انتشار استودیوی بازی‌سازی Tokyo RPG Factory یعنی عنوان Lost Sphear را برای دانلود در دسترس قرار داده است.

این نسخه آزمایشی در فروشگاه پلی‌استیشن، نینتندو eShop و سرویس استیم به ترتیب برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی قابل دسترسی است.

این نسخه آزمایشی شامل نخستین نگاه به داستان این بازی جدید می‌شود و حاوی سیستم Artefacts system است که این امکان را به بازیکنان می‌دهد تا با استفاده از بازیابی خاطرات اقدام به شخصی‌سازی رابط کاربری، دریافت پاداش، پیشبرد داستان، استفاده از زره Vulcosuit مشابه با Xenogears و حملات Paradigm Drive برای هر شخصیت کند.

بازی Lost Sphear در چند ماه گذشته و به طور مشخص در تاریخ پنجشنبه ۲۰ مهر ماه (۱۲ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی) در ژاپن منتشر شد. با این وجود، بازیکنان مناطق آمریکای شمال و اروپا باید برای تجربه این بازی تا روز انتشار آن که تاریخ سه‌شنبه ۳ بهمن ماه (۲۳ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) صبر کنند. همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Lost Sphear برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید