بروزرسانی ۱٫۰۵ عنوان Mass Effect: Andromeda هم اکنون در دسترس است

۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹

چندی پیش بروزرسانی جدید ۱٫۰۵ بازی Mass Effect: Andromeda به صورت رسمی منتشر شد و هم اکنون برای کاربران این عنوان در دسترس است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Mass Effect: Andromeda، جدیدترین ساخته در این سری بازی محبوب است که چند وقت پیش عرضه شد و توانست تا حدودی نظر منتقدان و طرفداران را به خود جلب کند.

اما از بزرگ ترین مشکلات این نسخه از بازی، می‌توان به حرکات اجزای صورت شخصیت ها، نوع راه رفتن شخصیت‌ها و باگ‌های عجیب و غریب بازی اشاره کرد که طبق گفته سازندگان، این مشکلات در بروزرسانی جدید ۱٫۰۵ رفع شده است. مثلا دیگر شاهد حرکات عجیب لب و دهان شخصیت‌ها در حین صحبت نیستیم و تا حدودی رفع شده است.

همچنین این بروزرسانی، مشکلات کوچک و بزرگ دیگری را نیز حل کرده است. برای مثال، کاربران یکی از آزار‌دهنده ترین مشکلات این عنوان را، نمایش دادن انیمیشن های نسبتا طولانی وقتی که می‌خواستند از سیاره‌ای به سیاره دیگر سفر کنند را گزارش کرده اند که در این بروزرسانی، از این مشکل خبری نیست. به علاوه این، از این به بعد ظرفیت Inventory شخصیت بازی تا حدودی افزایش داشته است.

از این پس Decryption Key ها با تعداد بیشتر و مبلغی ارزان تر در دسترس خواهند بود. همچنین این بروزرسانی تاثیراتی بر بخش چندنفره Mass Effect: Andromeda داشته و باگ‌ها و مشکلات این بخش بر طرف شده اند.

در ادامه استودیو سازنده بازی یعنی استودیو بایوور (BioWare)، ذکر کرد که در آپدیت‌های بعدی افزوده بر اسلحه‌ها، شخصیت‌ها و نقشه‌های جدید، بخش اول از سه فصل Remnant Investigation، به بازی اضافه خواهد شد. به طور کلی، تغییراتی که در بروزرسانی‌های بعدی به بازی افزوده خواهد شد عبارت اند از:

  • موارد بیشتر و جدیدتر برای شخصی‌سازی در قسمت طراحی شخصیت
  • بهتر شدن حالت‌های صورت و فیزیک کلی شخصیت ها
  • بهتر شدن انیمیشن ها و صحنه‌های بازی
  • رفع مشکلات روابط شخصیت‌ها در طول بازی
  • رفع مشکل صحبت و گفت و گو با شخصیت Hainly Abrams

 

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید