به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Mass Effect Andromeda منتشر شد

۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

هر یک از سبک‌های نقش‌آفرینی و شوتر سوم شخص، طرفداران مخصوص به خود را دارند. به جرئت می‌توان گفت یکی از عناوینی که توانست به بهترین حالت ممکن این دو سبک را با هم تلفیق کند و تجربه‌ای دل‌پذیر را به بازی‌بازان ارائه دهد، سری بازی‌های Mass Effect هستند. اکنون به‌روزرسانی جدید این بازی گرافیک این عنوان را تا حد بسیار زیادی بهبود می‌بخشد. 

Mass Effect بازی در سبک شوتر سوم‌شخص-نقش‌آفرینی است که با سه نسخه‌ی اول خود، داستان کاپیتان شپرد (Shepard) و نجات کره‌ی زمین یکی از بهترین تجربه‌های ممکن را برای بازی‌بازان محیا کرد. آخرین نسخه از این سری با پسوند Andromeda هرچند که از نظر گرافیکی دارای مشکلات بسیار بود و در حیطه‌ی داستان نیز نتوانست در حد و اندازه‌ی اجداد خود ظاهر شود ولی ابدا نمی‌توان آن را یک بازی ضعیف محسوب کرد. بازی دارای طراحی چهره‌ی مناسبی نبود و همین امر سایه‌ی بزرگی برروی طراحی هنری زیبا بازی و گیم‌پلی جذاب آن انداخت. هر چند که شرکت بایوویر (BioWare) با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف تا حد بسیار زیادی توانست این مشکلات را حل کند. بازی Mass Effect Andromeda اکنون شاهد یک به‌روزرسانی مخصوص برروی کنسول اکس‌باکس وان اکس است که گرافیک بازی را به ۴K ارتقا می‌دهد. قابل ذکر است که حجم این به‌روزرسانی ۱٫۶۸ گیگابایت است. انتشار چنین به‌روزرسانی با توجه به این موضوع که شرکت بایوویر هم‌اکنون در حال توسعه‌ی بازی آنلاین Anthem است، خبر از پشتیبانی خوب این شرکت از عناوین گذشته‌ی خود می‌دهد.

بازی Mass Effect Andromeda هم اکنون برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوان بانوی دست بسته | نقد و بررسی Mass Effect: Andromeda را نیز مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید