به‌روزرسانی عظیم دیگری برای Dishonored 2 منتشر شد

۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶

درست همانطور که قول داده بود، شرکت بثسدا (Bethesda) امروز به‌روزرسانی بزرگی برای عنوان Dishonored 2 بر روی همه‌ی پلتفرم ها منتشر کرد که تنظیمات دشواری، انتخاب مرحله و رفع باگ‌های متعدد از جمله مهم ترین ویژگی های آن می باشد. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

این به‌روز رسانی گرچه هفته گذشته به صورت آزمایشی بر روی استیم قرار گرفت؛ امروز به صورت رسمی برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد. تنظیمات دشواری جدید شامل ۲۰ اسلاید می‌شود که به بازیکنان اجازه داده تا تعداد دشمنانی که به صورت همزمان حمله می‌کنند یا اینکه دارت های خواب آور پس از چه مدت تاثیر کنند را انتخاب نمایند.

در تنظیمات سختی جدید، حالتی به نام Iron نیز اضافه گشته که چالش برانگیزترین آن می‌باشد. در این حالت خبری از ذخیره سازی و بارگزاری مجدد نیست، بنابراین اگر ببازید مجبور خواهید بود مرحله را از اول شروع کنید! در این به‌روز رسانی همچنین ویژگی محبوب انتخاب مراحل نیز اضافه گردیده است، بنابراین می‌توانید با به اتمام رساندن داستان، بدون تغییر امتیاز و پولتان به بازی کردن مجدد مرحله ای بپردازید.

از دیگر ویژگی‌های مهم به‌روزرسانی امروز می‌توان به رفع باگ‌های متعدد اشاره کرد که شامل سر خردن پاهای امیلی در تنظیمات FOV بالا بر روی رایانه‌های شخصی، مشکلات صدا و بسته شدن‌های ناگهانی بازی اشاره کرد.

اولین به‌روزرسانی مهم Dishonored 2 در دسامبر ۲۰۱۶ انتشار یافت که حالت New Game Plus را به بازی اضافه کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید