Dishonored 3، در صورت ساخته شدن، شخصیت‌های جدیدی خواهد داشت

۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰

توسعه‌دهندگان Dishonored معتقدند که در صورت ساخته شدن Dishonored 3، شخصیت‌های جدیدی در شرایطی جدید معرفی خواهند شد.

هر دو بازی Dishonored و Dishonored 2 داستانی حول محور کوروو و امیلی را روایت می‌کردند. حال تهیه کنندگان این سری بیان کرده‌اند که در صورت توسعه قسمت سوم سری Dishonored، شخصیت‌های جدیدی وجود خواهند داشت که داستان جدیدی را بیان می‌کنند.

در گفتگو با IGN در QuakeCon 2017، کارگردان نو‌آوری Dishonored: Death of the Outsider، هاروی اسمیت، اعلام کرد که دلیلی وجود ندارد تا عناوین بعدی Dishonored، در صورت وجود، از داستان بازی‌های قبلی آن پیروی کنند:

تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که داستانی که با طاعون موش در اولین عنوان Dishonored آغاز شد به وسیله شخصیت‌های امیلی، کوروو ادامه داده شد، به پایان خود رسیده است. اگر عنوان جدیدی از Dishonored منتشر شود، شخصیت‌های جدیدی در شرایط جدید حضور خواهند داشت.

ادامه دادن یک مجموعه با شخصیت‌های ثابت، در صورت عدم حفظ ثبات در کیفت داستان، می‌تواند در گذر زمان از جذابیت آن مجموعه بکاهد و به نظر می‌رسد که سازندگان Dishonored قصد ندارند بر روی این موضوع ریسک کنند. البته وجود یک بازی Dishonored جدید با شخصیت‌های جذاب و محیطی جدید، می‌تواند باعث خوشحالی طرفداران این مجموعه شود.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید