هیتمن به پاریس باز‌ می‌گردد؛ محتوای دانلودی رایگان کریسمس برای Hitman منتشر خواهد شد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۹

هفته‌ی آینده، محتوای دانلودی جدیدی با تم کریسمس به بازی هیتمن اضافه خواهد شد. این آیتم‌ها تماماً رایگان هستند ولی علاقه‌مندان می‌توانند مبلغی را برای کمک به بنیاد خیریه‌ی جهانی World Cancer Research Fund، که محققان عضو آن در حوضه‌ی تحقیقات مربوط به سرطان مشغول هستند، اهداء کنند.

مرحله‌ای که هفته‌ی آینده در قالب محتوای دانلودی به بازی Hitman اضافه خواهد شد، Holiday Hoarders نام دارد و در پاریس اتفاق می افتد. شهر زیبای پاریس در آن با آویزها و تزیینات کریسمس آراسته شده است و در گوشه و کنار آن می‌توانید درخت‌های کریسمس و هدایایی را مشاهده کنید. در این مرحله هدف‌های شما دو دزد خواهند بود؛ این دو دزد سعی بر این دارند تا وارد سالن نمایش مد شده و تمام هدایا را غارت کنند. نقش شما به عنوان مأمور ۴۷ متوقف کردن آن‌ها است. بازی بازان می‌توانند برخی از هدایایی که پیدا می‌کنند را باز کرده و از آیتم‌های داخل آن‌ها، که معمولاً تجهیزاتی برای آسان‌تر کردن کار مأمور ۴۷ است، استفاده کنند.

همان طور که پیش‌تر گفته شد تمامی محتوای دانلودی کریسمس رایگان خواهد بود ولی کاربران بازی Hitman و حتی افراد دیگر می‌توانند در حد توان به خیریه کمک کنند. این حرکت زیبا از سوی توسعه دهندگان Hitman، عملی پسندیده و ستودنی است.

 

محتوای دانلودی رایگان کریسمس عنوان Hitman بیست و سوم آذرماه برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید