تیزر جدید راکستار حدود ۲۴۰,۰۰۰ لایک در شبکه‌های اجتماعی دریافت کرد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۱

ساعاتی قبل، راکستار گیمز تصویر جدیدی از لوگوی خود با رنگ قرمز در وب‌سایت رسمی و شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد که باعث شروع حدس و گمان‌هایی مبنی بر معرفی نسخه­‌ی جدید Red Dead شد و بعد از ۵ ساعت، حدود ۲۴۰٫۰۰۰ لایک در توئیتر، فیسبوک و اینستاگرام کسب نمود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

بعد از گذشت ۵ ساعت از انتشار، این تیزر ۹۹٫۰۰۰ لایک در توئیتر و ۶۵٫۰۰۰ ریتوئیت دریافت کرد.

در اینستاگرام هم بیش از ۹۹٫۰۰۰ لایک را شاهد بودیم و ۵٫۸۰۵ کامنت برای این تصویر فرستاده شد.

 همچنین این تصویر در فیسبوک با بیش از ۴۱٫۰۰۰ لایک و ۳٫۳۰۰ کامنت همراه بود و ۳٫۳۰۰ نفر این مطلب را به‌اشتراک گذاشتند.

در کل، اگر تعداد لایک‌ها بعد از ۵ ساعت از انتشار تصویر را در شبکه‌های توئیتر، اینستاگرام و فیسبوک بشماریم، تقریبا به ۲۴۰٫۰۰۰ تا خواهند رسید. این آمار قابل توجه را به ندرت در صنعت بازی‌های ویدئویی مشاهده می‌کنیم و این نشان می‌دهد که طرفداران راکستار گیمز، سازنده‌ی سری بسیار محبوب Grand Theft Auto، چقدر منتظر نسخه‌ی بعدی یکی دیگر از عناوین عالی این شرکت یعنی Red Dead هستند.

به هر حال، باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا این تصویر یا تیزر آیا به Red Dead اشاره داشته است یا خیر و امیدواریم که با معرفی شدن نسخه‌ی جدید، طرفداران بالاخره به خواسته‌ی خود برسند و خیلی‌هایمان منتظر یک عنوان جدید از سوی راکستار هستیم و این شرکت توانسته به بازخوردی دست یابد که کمتر می‌توان مشابه‌ی آن را مشاهده کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید