تماشا کنید: نمایش ۱۲ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بخش داستانی نسخه بازسازی شده COD: MW

۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹

سایت کوتاکو ویدیوی جدیدی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده که ۱۲ دقیقه از گیم‌پلی بخش داستانی نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare را به نمایش می‌گذارد.

این ویدیو ماموریت “Charlie Don’t Surf” را به نمایش می‌گذارد و به شما نشان می‌دهد که چه انتظاری می‌توانید از بخش داستانی نسخه بازسازی شده این عنوان داشته باشید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

تمام کسانی که یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ خریداری کرده باشند، قادر به تجربه بخش داستانی نسخه بازسازی شده Modern Warfare در روز ۵ اکتبر (چهارشنبه ۱۴ مهر) خواهند بود. پیشرفت‌ها در زمانی که Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) منتشر شد، از بین نمی‌روند. نسخه بازسازی شده Modern Warfare همچنین شامل پشتیبانی از بخش چندنفره می‌شود اما برای تجربه آن باید تا روز عرضه رسمی صبور باشید.

نسخه بازسازی شده Modern Warfare همچنین برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان هم منتشر می‌شود اما دسترسی زود هنگام به بخش داستانی فقط مختص پلی‌استیشن ۴ خواهد بود.

برای اجرای نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare همچنین دیسک عنوان Call of Duty: Infinite Warfare باید درون دستگاه باشد اما چنین موردی برای نسخه دیجیتالی الزامی نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید