جهت اجرای نسخه بازسازی شده COD: MW، باید دیسک COD: IW درون دستگاه باشد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶

نکته مهمی که جهت اجرای نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare باید در نظر بگیرید به‌تازگی مشخص شده است.

همان‌طور که یکی از سایت‌های طرفداران Call of Duty یعنی Charlie Intel متوجه شده، سایت نسخه بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare با پیامی که می‌گوید برای اجرای بازی باید دیسک Call of Duty: Infinite Warfare درون دستگاه باشد به‌روزرسانی شده است.

همان‌طور هم که قبلا اعلام شده بود، نسخه بازسازی شده Modern Warfare یک عنوان کاملا دیجیتالی است که فقط از طریق نسخه‌های ویژه Infinite Warfare در دسترس قرار می‌گیرد که قیمت‌ آن‌ها از ۸۰ دلار شروع می‌شود.

در ادامه می‌توانید جمله‌ای که در سایت بازی نوشته شده را مشاهده کنید:

نسخه بازسازی شده Modern Warfare یک بازی کاملا دانلودی است (دیسک Call of Duty: Infinite Warfare جهت اجرای بازی نیاز است). به اتصال اینترنت نیاز خواهید داشت.

Charlie Intel گزارش کرد اگر شما نسخه دیجیتالی Infinite Warfare را خریداری کرده‌اید، چنین موردی برای شما صدق نمی‌کند چراکه شما دیسک Infinite Warfare را ندارید.

شاید یکی از دلایلی که اکتیویژن داشتن دیسک Infinite Warfare جهت اجرای نسخه بازسازی شده Modern Warfare را اجباری کرده، این است که مردم دیگر نتوانند با فروش کپی Infinite Warfare قادر به اجرای نسخه بازسازی شده Modern Warfare باشند.

اکتیویژن تاکنون نگفته که نسخه بازسازی شده Modern Warfare به‌صورت جداگانه به‌ فروش می‌رسد یا خیر گرچه چنین چیزی رد هم نشده است. سایت گیم‌اسپات برای دریافت جزئیات بیشتر با اکتیویژن ارتباط برقرار می‌کند.

استودیوی Raven Software برروی نسخه بازسازی شده Modern Warfare کار می‌کند و اینفینیتی‌وارد هم مشغول Infinite Warfare است. این دو عنوان همزمان در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد. اگر شما یکی از نسخه‌های ویژه Infinite Warfare را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش‌خرید کرده باشید، می‌توانید یک ماه زودتر به تجربه نسخه بازسازی شده Modern Warfare بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید