هواداران بازی Call of Duty: Modern Warfare از به‌روزرسان ۱ دسامبر آن راضی نیستند

۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

جدیدترین به‌روزرسان بازی Call of Duty: Modern Warfare ظاهرا دوباره هواداران این بازی را ناامید کرده است. به نظر می‌رسد که اینفینیتی وارد (Infinity Ward) باز هم به درخواست هواداران برای افزودن پلی‌لیست‌های محبوب آن‌ها به بازی گوش نکرده است.

دیروز بود که اینفینیتی وارد یک به‌روزرسان جدید را برای Call of Duty: Modern Warfare و همچنین حالت بتل رویال رایگان بازی یعنی Warzone منتشر کرد و به نظر می‌رسد که جامعه‌ی بازی‌بازان Call of Duty: Modern Warfare از این به‌روزرسان راضی نیستند. مدت زیادی می‌شود که آن‌ها خواستار بازگشت پلی‌لیست‌های Shipment 24/7، Shoot House 24/7 و Shoot the Ship هستند، اما اینفینیتی وارد باز هم به درخواست آن‌ها توجهی نکرده است.

این استودیو در توییتر اعلام کرد که قرار است با این به‌روزرسان شاهد افزوده شدن پلی‌لیست‌های قدیمی محبوب باشیم. برای Warzone ظاهرا Blood Money Tios حذف و Plunder Quads جایگزین آن شده است. در بخش چندنفره هم شاهد افزوده شدن Gunfight Snipers Only، Deathmatch Domination و Stir Crazy (حالت‌های ۱۰ مقابل ۱۰ در نقشه‌های کوچک) و همچنین A Little DIY (دو نقشه‌ی Scrapyard و Hardhat) هستیم. اما خبری از پلی‌لیست‌های مذکور که با عرضه‌ی به‌روزرسان ۳ نوامبر بازی حذف شده‌اند نیست. آن پلی‌لیست‌ها به بازی‌بازان اجازه می‌داند به صورت انحصاری در نقشه‌های Shipment و Shoot House بازی کنند که نقشه‌های کوچکی هستند و مناسب اکشن دیوانه‌وار Call of Duty.

برخی معتقدند که دلیل این تصمیم اینفینیتی وارد، راندن بازی‌بازان Call of Duty: Modern Warfare به سمت Black Ops Cold War، جدیدترین نسخه در سری Call of Duty است. در مجموع عجیب است که چرا اینفینیتی وارد در طول عمر یک ساله‌ی این بازی، هنوز پلی‌لیست‌های Shipment 24/7، Shoot House 24/7 و Shoot the Ship را دائمی نکرده است. پر واضح است که این پلی‌لیست‌ها با اختلاف محبوب‌ترین‌ها هستند. البته از طرفی ممکن است که دیگر بازی‌بازان وارد نقشه‌ها و پلی‌لیست‌های دیگر نشوند، چرا که نقشه‌های بزرگ Modern Warfare مورد انتقاد بسیاری از هواداران قدیمی این سری بوده است.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در حال حاضر برروی اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین بخش بتل رویال رایگان بازی یعنی Warzone هم ارتقاهایی را برای کنسول‌های نسل بعد دریافت کرده است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید