گیفت کارت
گیفت کارت

سازنده بازی Watch Dogs 2 جزئیاتی را در مورد پلی‌استیشن ۴ پرو اعلام کرد

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱

بنظر می‌رسد که پلی‌استیشن ۴ پرو توانسته است محبوبیت خوبی در میان سازندگان بدست آورد و در حالی که تقریباً ۲ روز از زمان معرفی آن گذشته است اما شاهد قدردانی‌های بسیاری از نیرو و توان اضافه آن از سوی سازندگان مختلف هستیم.

کولین گراهام به عنوان کارگردان انیمیشن بازی Watch Dogs 2 احساس خود را در مورد این کنسول جدید اعلام و توضیحاتی در مورد تغییرات بازی در صورت اجرا با این کنسول ارائه کرد.

گراهام اعلام کرد که به عنوان یک سازنده همیشه برای او جذاب بوده است که از قدرت GPU و سخت افزار بیشتر بهره ببرد و با آنها کار کند، چون این عوامل به سازنده اجازه می‌دهند که کیفیت بصری واقعی‌تری را ایجاد و به نمایش بگذارد. زمانیکه یک عنوان جدید ساخته می‌شود، سازندگان شروع به ارزیابی رزولوشن‌های با کیفیت بالا می‌کنند و سپس آنها را وارد بازی می‌کنند، سپس تلاش می‌کنند که آن را با مموری، نرخ فریم و سایر عوامل و پارامترها هماهنگ کنند.

گراهام در مورد دیدن بازی Watch Dogs 2 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو گفت:

این بسیار عالی است که شما کار خود را درخشان‌تر و عالی‌تر از قبل ببینید.

گراهام همچنین افزود که در دنیا و در شهرها جزئیات بسیاری وجود دارند، به عنوان مثال می‌توان جزئیات بافت سازه‌ها را اعلام کرد. سانفرانسیسکو مکان بسیار روشن و پر جنب و جوشی است. در آنجا شاهد گرافیت‌های زیبا، اجتماعی از تنوع رنگ‌های مختلف که در حال حرکت به هر سویی هستند و جزئیات کوچک دیگری را می‌بینید. دیدن این موضوع با یک رزولوشن بالاتر، احساس تغییر را در شما ایجاد می‌کند و آن را بسیار واقعی‌تر نشان می‌دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید