گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Titanfall 2 بعید است که از قابلیت کراس پلی استفاده کند اما احتمال آن رد نشده است

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴

بازی Titanfall 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد اما شما تنها قادر خواهید بود که با بازیکنانی که سیستم مشابه سیستم شما را دارند بازی کنید نه با بازیکنان سایر پلتفرم‌ها چرا که این بازی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی نمی‌کند.

با وجود عدم پشتیبانی این بازی از قابلیت کراس پلی اما کارگردان این بازی یعنی آقای استیو فوکودا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که استودیوی ریسپاون بطور کامل درها را به روی پشتیبانی از این قابلیت نبسته است.

در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال پشتیبانی بازی Titanfall 2 از قابلیت کراس پلی بین پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان – رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ – رایانه‌های شخصی، آقای فوکودا اعلام کرد:

ما برنامه‌ای برای انجام این کار در زمان عرضه بازی در سر نداریم. در حال حاضر پاسخ سوال شما منفی است اما احتمال انجام این کار در آینده امکان پذیر خواهد بود.

این اولین باری نیست که موضوع قابلیت پشتیبانی این بازی از کراس پلی مطرح شده است. در ماه ژوئن، جان شیرینگ به عنوان سرپرست گروه برنامه نویسی در صحبت با سایت CNET اعلام کرده بود که عدم پشتیبانی از کراس پلی کاملاً به این دلیل نیست که ممکن است مشکلاتی برای افرادی پیش آید که از گیم پد در برابر افرادیکه از موس و کیبرد استفاده می‌کنند. او این صحبت‌ها را در زمانی ارائه کرده بود که قابلیت‌هایی نظیر چت صوتی یا موارد دیگر هنوز بطور کامل از لحاظ فنی برای کلیه پلتفرم‌ها امکان پذیر نشده بود.

درو مک کوی به عنوان تهیه کننده گفته بود که قابلیت کراس پلی برای این بازی اجرایی است البته اگر سیستم ساخت مسابقات مردم را در کنار یکدیگر، براساس مهارتشان و صرفنظر از تنظیمات کنترلشان قرار دهد. او گفته بود:

این مشکلی است که از لحاظ تئوری قابلیت حل آن وجود دارد.

تست فنی دوم بازی Titanfall 2 از تاریخ ۲۶ اوت (۵ شهریور ماه) آغاز خواهد شد. در این تست فنی شاهد حالت Amped Hardpoint و یک نقشه جدید خواهیم بود. این تست فنی تنها شامل پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد شد و شامل رایانه‌های شخصی نمی‌شود. بازی اصلی در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای هر سه پلتفرم عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید