Titanfall 2: با برطرف شدن مشکلات سرورها، هواداران به آینده مجموعه امیدوار شده‌اند

امیرحسین نصرتی
۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - 12:49

استودیو ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment)، بازی تیراندازی اول شخصِ تمجیدشده خود یعنی Titanfall 2 را هنوز رها نکرده است.

به تازگی، بهینه‌ساز جدیدی برای Titanfall 2 منتشر شده که مشکلات طولانی مدت سرورهای بازی را برطرف می‌کند و این موضوع، هواداران قدیمی این عنوان را بسیار امیدوار کرده است. اگر از بازیکنان این بازی باشید، احتمالاً در جریان هستید که سرورهای Titanfall 2 در چند سالِ اخیر، نیاز مبرم به تعمیرات اساسی پیدا کرده‌اند؛ هکرها مثل موریانه‌های تخریبگر، به سرورها هجوم آورده‌اند و علاوه بر این، قطعی و وصلی ارتباط نیز برخی افراد را به تنگ آورده است.

البته در یک سالِ گذشته، اوضاع بهبود پیدا کرد و Titanfall 2 تجربه‌ای پایدارتر نسبت به قبل ارائه می‌داد اما بازیکنان رایانه‌های شخصی هنوز با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کردند که اگر نمی‌توانستند در ظرف چند دقیقه یک بازیکن فعالِ دیگر پیدا کنند، اتصالشان از Matchmaking به اجبار قطع می‌شد. چنین چیزی برای عنوانی نسبتاً قدیمی که پس از سال‌ها دیگر تعداد بازیکنان خیلی بالایی ندارد، قطعاً مشکلی جدی محسوب می‌شود.

با این حال اما در چند روز اخیر، کاربران نسخه‌های PC متوجه شده‌اند که مشکلات سرورها، به طور ناگهانی برطرف و ناپدید شده‌اند. مهمتر از همه اینکه Titanfall 2، پس از سال‌ها به طور منظم آپدیت دریافت کرده است و بازیکنان متوجه شده‌اند که مکان‌هایی در بازی که با برخی ترفندها می‌شد از آن‌ها استفاده کرد و از نقشه خارج شد نیز اصلاح شده‌اند؛ ریسپاون برای مشخص کردن این مکان‌ها، در آن نقاط از آیتم‌هایی مانند چکش و فنجان‌های بازی Apex Legends استفاده کرده‌ است.

جالب است بدانید که با رخ دادن اتفاقات جدید، هواداران قدیمی به شوخی می‌گویند که سرایدار استودیو ریسپاون پس از مدت‌ها مشاهده مشکلات بازیکنان، بالاخره دست به کار شده و برای حل آن‌ها اقدام کرده است. حالا افراد تصور می‌کنند که شاید قرار است حتی چیزهای بزرگ‌تری در انتظار فرنچایز Titanfall باشد.

Titanfall 2 هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamesradar

DARKSIRENParhamاوردک تک تک ورژن ۴.۳Joel MorganmeysambLove GameֆǟʍʊʀǟɨManny CalaveraNoobMHNHELLO.BROTHER™PatrickMohamadrezaSquat-latexnaryhdKhafisaeed KhMasterPop_StarUNCLE ARTHURmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید