بازی Titanfall 2 رکورد جدیدی را از نظر تعداد بازی‌بازان همزمان در استیم ثبت کرد

۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۱
هدیه مخصوص بازی Titanfall 2 برای بازیکنان Battlefield 1

در ۲۴ ساعت اخیر، بازی Titanfall 2 توانسته است از نظر تعداد بازی‌بازان رکورد جدیدی را در استیم ثبت کند. این بازی اکنون در استیم نزدیک به ۱۷ هزار بازی‌باز همزمان دارد.

بازی Titanfall 2 در ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی به فروشگاه استیم اضافه شد و در آن زمان توانست به رکورد ۱۳,۴۲۷ بازی‌باز همزمان دست یابد. از آن زمان تا اواسط ماه آوریل ۲۰۲۱، تعداد بازی‌بازان این بازی در حال کاهش بوده است. مدتی پیش قیمت این بازی در استیم به ۷٫۵ دلار کاهش یافت و این امر موجب شد تا تعداد بازی‌بازان همزمان Titanfall 2 افزایش یابد. این بازی اکنون در استیم ۱۶,۹۵۸ بازی‌باز همزمان دارد.

فصل نهم بازی Apex Legends در تاریخ ۱۴ اردیبهشت (۴ می) آغاز خواهد شد و این فصل شامل محتوایی از عنوان Titanfall 2 خواهد بود. همچنین امروز قرار است یک حالت جدید برای این بازی معرفی شود. الکترونیک آرتس (Electronic Arts) مدتی پیش اعلام کرد که تعداد بازی‌بازان این بازی تاکنون به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است.

بازی Titanfall 2 در حال حاضر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در حال حاضر هیچ‌گونه اطلاعاتی در مورد احتمال ساخت دنباله‌ی این بازی در دسترس نیست. همچنین طبق گزارش‌های جدید منتشر شده، ظاهراً استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) بر روی توسعه‌ی یک بازی جدید چندنفره کار می‌کند.

10
1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید