شایعه: Titanfall 3 در دست توسعه قرار دارد

۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

این طور که به نظر می‌رسد، علی‌رغم تمرکز شدید استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) برروی تولید محتوای جدید برای Apex Legends، این استودیو همچنین مشغول توسعه‌ی قسمت سوم سری بازی‌های Titanfall است.

ریسپاون بدون شک یکی از استودیوهای مستعد در ساخت بازی‌های شوتر اول شخص است که توانست با Titanfall 2 به محبوبیت برسد و با Apex Legends هم به نامی بر سر زبان‌ها تبدیل شد. Apex Legends که در اوج محبوبیت بازی‌های بتل رویال عرضه شده بود، توانست با گان‌پلی جذاب که امضای ریسپاون است و همچنین معرفی شخصیت‌های قابل بازی متنوع و کارآمد، حسابی سر و صدا کرد و به یکی از سه بازی مشهور در این ژانر تبدیل شد.

اما حتی با وجود محبوبیت بسیار زیاد Apex Legends و مشغول بودن ریسپاون، این استودیو هنوز هم فرنچایز اصلی خود را فراموش نکرده است و به دنبال ساخت قسمت سوم سری Titanfall است. حداقل این ادعایی است که Winchester، یکی از افشاگران مشهور Apex Legends می‌کند:

Titanfall 3 واقعی است. مطمئنم که افشاگران دیگر هم با وجود داشتن منابع مختلف، می‌توانند صحبت من را تایید کنند. حتی با منابع مختلف هم این واقعیت یکسان است.

البته بهتر است که به صورت قطعی حرف این افشاگر را باور نکنیم، اما الان خیلی وقت است که خبری از Titanfall نبوده و شاید در این مدت ریسپاون به صورت مخفیانه در حال توسعه‌ی قسمت سوم بازی بوده است. اگر Titanfall 3 واقعی باشد، پس بدون شک می‌توان انتظار عرضه‌ی آن برروی پلی‌استیشن و اکس‌باکس سری اس/اکس، را داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید