نقشه Watch Dogs 2 تقریبا دو برابر بزرگ‌تر از نسخه اول خواهد بود | داستان شادتر

۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱

از Watch Dogs 2 انتظارات زیادی می‌رود و برای بسیاری از افراد، این نسخه می‌تواند مانند Assassins Creed II عمل کند که نسخه قبلی آن چندان هم موفق نبود و وعده‌های زیادی در رابطه با آن داده شد اما نسخه دوم این سری توانست موفق عمل کند و در ذهن بسیاری جای گرفت.

به‌طور کلی، برداشت‌های اولیه از Watch Dogs 2 مثبت هستند و شاید دلیل خوبی برای آن وجود داشته باشد. سایت GamingBolt به‌تازگی با دنی بلانگر، کارگردان Watch Dogs 2، مصاحبه‌ای داشته و با توجه به صحبت‌های آن‌ها، به‌نظر می‌رسد یوبی‌سافت در حال رفع برخی از مشکلات بزرگی است که در نسخه اول وجود داشت و می‌توان امیدوار بود رفع چنین مشکلاتی، این نسخه از بازی را نسبت به نسخه قبلی خود بسیار بهتر سازد.

در ادامه می‌توانید صحبت‌های کارگردان بازی را مشاهده کنید:

نقشه Watch Dogs 2 تقریبا دو برابر بزرگ‌تر خواهد بود.

بلانگر همچنین این نکته را هم اضافه کرد که داستان Watch Dogs 2 نسبت به نسخه قبلی خود، شادتر خواهد بود:

Watch Dogs داستان تاریک‌تری داشت و ایدن، شخصیت اصلی بازی، تنها بود. داستان در Watch Dogs 2، رنگارنگ‌تر است و مارکوس در تمام مسیر بسیار کاریزماتیک خواهد بود اما او جامعه‌پذیر و دوستانه هم است. مارکوس در گروه هکری به نام DedSec عضو شده و در آنجا دوستان خود را دارد و شما به انجام عملیات می‌پردازید. آن‌ها کارهای‌شان را با هدف انجام می‌دهند چراکه هکتیویست هستند اما همزمان، آن‌ها میزان زیادی هم به داشتن سرگرمی و شوخی کردن می‌پردازند.

Watch Dogs 2 در ۱۵ نوامبر (سه‌شنبه ۲۵ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در طول کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2016، این شرکت اعلام کرد تمام بسته‌های الحاقی Watch Dogs 2 به مدت ۳۰ روز در انحصار پلی‌استیشن ۴ می‌مانند.

علاوه بر این، برای اولین بار در بازی‌های امروزی یوبی‌سافت، شاهد سیستم بالا رفتن از برج نخواهیم بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید