تماشا کنید: شخصیت بعدی Street Fighter V با نام Ibuki معرفی شد

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵

کمکام تریلر جدیدی از بازی Streert Fighter V منتشر کرده که در آن تایید کرد شخصیت بعدی‌ای که قرار است به بازی افزوده شود، کسی به جز Ibuki نخواهد بود. در این تریلر، Ibuki لباس سابق خود را بر تن دارد و از خنجر کونای برای آسیب وارد کردن به دشمنان خود استفاده می‌کند.

این شخصیت در برخی از تاریخچه‌های سری Street Fighter وجود داشته است. او اولین بار در Street Fighter III حضور پیدا کرد و همچنین در برخی از بخش‌های Street Fighter IV قابل بازی بود.

در ادامه می‌توانید نصاویر و تریلر مربوط به این شخصیت را مشاهده کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین: 

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

       

در سال گذشته، کپکام Ibuki را در کنار ۵ شخصیت دیگر برای عرضه به‌همراه محتوای دانلودی به بازی تایید کرد. او سومین شخصیتی خواهد بود که پس از Alex و Guile به بازی اضافه می‌شود. شخصیت‌های دیگری را که خواهیم دید، Balrog ،Juri و Urien هستند. تمام آن‌ها را می‌توان از طریق گیم‌پلی بدون پرداخت هیچ مبلغی دریافت کرد. با این حال، بازی‌بازانی که قصد صبر کردن ندارند هم می‌توانند بلافاصله پس از خرید نسخه سیزن‌پس، به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

Street Fighter V در ماه جاری قرار است یک به‌روزرسان برای بخش داستانی دریافت کند. این به‌روزرسان شامل چند ساعت محتوای سینمایی می‌شود و داستان بین Street Fighther IV و این نسخه را شرح می‌دهد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید