سومین قربانی: Just Cause 3 نیز از SLI پشتیبانی نمی‌کند

۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۴

با توجه به شواهد موجود، اوضاع برای اشخاصی که دارای چندین کارت گرافیک هستند، به هیچ عنوان خوب نیست. پس از مشکلات فراوان پیرامون عدم پشتیبانی عناوین Batman: Arkham Knight و Assassin’s Creed: Syndicate از تکنولوژی های SLI و Crossfire، اینبار نوبت به سومین نسخه از فرنچایز Just Cause رسیده تا باری دیگر افراد مجهز به این تکنولوژی را ناامید کند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

با وجود اینکه کمپانی انویدیا، درایور جدید کارت گرافیکی خود جهت تجربه این عنوان، به موقع منتشر کرده است، اگر شما نیز امیدوار بودید که این درایور Game-Ready، پشتیبانی بازی از SLI را فعال کند، خبر ناامید کننده‌ای برای شما داریم. کمپانی انویدیا در حالی این درایور را منتشر کرده است که با نصب آن، پروفایل بازی را مجبور به اجرای بازی در حالت تک GPU می‌کند.
آقای اندرو برنز از کمپانی انویدیا نیز، با انتشار پستی، این موضوع را تایید کرده و از عدم پشتیبانی انجین Just Cause 3، جهت پشتیبانی از SLI و Crossfire خبر داد. به این معنا که در حال حاضر کاری از دست کمپانی‌های سازنده گرافیک بر نیامده و همه چیز به استودیو آوِلانچ بستگی دارد:

انجین بازی با تمامی تکنولوژی‌ها multi-GPU ناسازگار است. بنابراین فعلا خبری از SLI نیست.

حال سوالی که به وجود می‌آید این است: آیا استودیو آوِلانچ نیز مانند کمپانی برادران وارنر و راک‌استدی، دارندگان این تکنولوژی را به حال خود رها می‌کند یا با انتشار یک به‌روزرسان این مشکل را رفع می‌کند؟
لازم به ذکر است، دیگر عنوان تازه منتشر شده، یعنی Rainbow Six: Siege برخلاف این عنوان، از تکنولوژی‌های multi-GPU پشتیبانی می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید