Just Cause 3 برروی Xbox One به 42 گیگابایت فضای خالی نیاز دارد

۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۳

فضای موردنیاز برای نصب بازی Just Cause 3 برروی Xbox One مشخص گردیده است و به نظر می‌رسد که بسیاری از مردم مجبور به گردگیری هارد خود خواهند شد. ادامه خبر را با گیمفا همراه باشید.

فضای موردنیاز Just Cause 3 برروی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت را Xbox Store مشخص نمود؛ این عنوان به 42.49 گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. البته برای یک عنوان Open-World چندان غیرمعمول نیست.

البته با توجه بازی‌هایی که در تعطیلات زمستانی منتشر خواهند شد؛ کسانی هارد کنسول آن‌ها، 500 گیگابایتی می‌باشد؛ فضای کافی برای نصب همه این عناوین نخواهند داشت.

همچنین پیش از این نیز مشخص گردیده بود که Halo 5: Guardians بدون احتساب هیچ‌کدام از بسته‌های الحاقی و گسترش دهنده‌هایی که در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهند شد؛ به 60 گیگابایت فضای خالی نیاز خواهد داشت.

البته 42 گیگابایت فضای موردنیاز برای Just Cause 3 در مقایسه با 50 گیگابایت Grand Theft Auto V و Batman: Arkham Knight چندان زیاد نیست. حتی با وجود عناوینی مانند NBA 2K16 که به‌بیش از 40 گیگابایت فضا نیاز دارند؛ می‌توان گفت که میزان حجم موردنیاز برای Just Cause 3 بسیار خوب است.

البته چندان جای نگرانی نیست؛ زیرا می‌توانید فضای Xbox One خود را ارتقا دهید. شاید زمان تهیه یک هارد 1 ترابایتی فرا رسیده است!

بر اساس اطلاعات منتشر شده این بازی برای کنسول های نسل هشتمی PS4 و Xbox One و همچنین PC در روز یک دسامبر ۲۰۱۵ (مصادف با سه شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۴) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید