این آخر هفته، Just Cause 3 را به صورت رایگان بر روی ایکس‌باکس وان تجربه کنید

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵

از تاریخ پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه (۳ می) الی دوشنبه ۱۷ اردیبهشت (۷ می)، تمامی مشترکین گُلد سرویس ایکس‌باکس لایو قادر خواهند بود تا بازی Just Cause 3 را به صورت کاملاً رایگان بر روی کنسول ایکس‌باکس وان خود تجربه کنند و در طی این بازه زمانی بدون هیچگونه محدودیتی از آن لذت ببرند.

بازی Just Cause 3 در سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار شد و به لطف ماهیت جهان بازَش و فراهم آوردن امکان رانندگی با طیف وسیعی از وسایل نقلیه با واکنش بسیار مثبت بازیکنان و منتقدان روبرو شد. سومین ماجراجویی ریکو رودریگز (Rico Rodriguez) گیم‌پلی پویا و و بی‌نظیر را ارائه می‌دهد که بی‌شک دوست‌داران این سبک از آن لذت خواهند برد.

بازی Just Cause 3 پس از عرضه رسمی خود به بازار، به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای متعددی دریافت کرده است و سازندگان آن سعی کردند تا با انتشار این موارد به بهبود تجربه این بازی بپردازند که در این امر موفق هم شده‌اند. تجربه این بازی به صورت رایگان، فرصت بی‌نظیری برای آن دسته از افرادی‌ست که تاکنون موفق به تجربه Just Cause 3 نشده‌اند.

لازم به اشاره است که در طول مدت زمانی که این بازی به صورت رایگان برای تجربه در دسترس قرار دارد، علاقه‌مندانی که مایل به خرید این بازی هستند می‌توانند این عنوان را با تخفیف نیز دریافت کنند تا برای همیشه قادر به تجربه آن باشند. مشترکین گلد ایکس‌باکس لایو می‌توانند بازی Just Cause 3 را با ۸۰ درصد تخفیف خریداری کنند. این تخفیف از تاریخ پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه (۳ می) الی دوشنبه ۱۷ اردیبهشت (۷ می) در دسترس قرار خواهد داشت.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بی‌شک در حال حاضر بهترین فرصت ممکن برای تجربه و بررسی بازی Just Cause 3 برای کاربران کنسول ایکس‌باکس لایو شکل گرفته است. این بازی تاکنون موفق شده بیش از ۲ میلیون نسخه در بازار بفروشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • shadowwarior گفت:

  به به جناب ریکو D:
  تنها چیزی که این بازیو یخورده اعصاب خورد کن کرد بهینه سازی فوووق العاده افتضاحش بود !
  وگرنه من از همه چی این لعنتی لذت بردم-
  داستانشم بعضیا که میگن چرته خودشون چرت میگن وقتی خودتون بازیو تموم کنین تازه با خودتون میگین عجب داستانی !
  ولی اوایل بازی داستان کند پیش میره

  0
  0