گیفت کارت
گیفت کارت

DICE معتقد است فریم‌ریت پایدار نباید فدای رزولوشن بالاتر شود

۲۰ مهر ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۳

DICE تمام تلاش خود را می‌کند تا Star Wars Battlefront با فریم‌ریت 60 برروی تمام پلتفرم‌ها اجرا شود و معتقد است فریم‌ریت پایدار نباید فدای رزولوشن بالاتر شود. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

کارگردان فنی موتور Frostbite، آقای Johan Andersson سوالاتی بسیاری را درمورد اطلاعات فنی Star Wars Battlefront به طرفدران در حساب رسمی توییتر خود پاسخ داده است. او به طرفدارانی که از وضعیت رزولوشن بازی برروی PS4 و Xbox One ناراضی بودند اینطور پاسخ داد:

فریم‌ریت حقیقتا پادشاه اصلی بازی‌هاست، ما نمی‌خواهیم آن را بخاطر رزولوشن بالاتر فدا بکنیم و این انتخابی‌ست که هر تیمی می‌کند.

بتای این بازی منتشر شده است و طبق آنالیز‌های انجام شده، نسخه PS4 بارزولوشن 900P و نسخه Xbox One نیز باکیفیت 720P اجرا می‌شود. این رزولوشن دقیقا همان مقداری است که DICE برروی Battlefield 4 از آن استفاده کرد. بسیاری گمان می‌کردند که آن‌ها در مدت این دوسال موتور خود را بهبود می‌بخشند تا کیفیت بهتری برروی کنسول‌ها ارائه دهد اما گویا بازهم شاهد همان کیفیت می‌باشیم.

گرچه به نظر بسیاری از افراد، فریم‌ریت پایدار ارزشمندتر از رزولوشن بالاتر است حال آن‌که Star Wars Battlefront نیز عنوان شوتر سرعتی می‌باشد و فریم‌ریت پایدار در این سبک بسیار اهمیت دارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید