Rainbow Six: Siege فاقد بخش تک نفره خواهد بود

۴ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۷

در جریان همایش EGX 2015 کارگردان هنری بازی Rainbow Six: Siege، آقای Scott Mitchell، به طور رسمی تایید کرد که هیچ بخش تک نفره داستانی برای این بازی برنامه‌ریزی نشده است. همچنین وی در ادامه تایید کرد که قبل از شروع بخش آنلاین یک بخش آموزشی برای بازی در نظر گرفته شده است تا بازیکنان بتوانند قبل از شروع بخش چند نفره با خصوصیت‌ها و روند گیم‌پلی بازی آشنا شوند.

وی این بیانیه را اینگونه اعلام کرد:

هیچگونه حالت داستانی برای بازی در نظر نگرفته شده است. تنها یک بخش آموزشی آفلاین کار گذاشته شده که شما را با قابلیت‌های بازی آشنا می‌کند. همچنین در حالت co-op بازی می‌توانید در تمام نقشه‌ها با سربازانی با هوش مصنوعی مبارزه کنید.

بخش آموزشی واقعا خوب است و شما قادر هستید تا از محتویاتی که در بخش PvP استفاده می‌کنید در این بخش از بازی بهره ببرید. همچنین می‌توانید از طریق این بخش به محتویات بیشتری هم دسترسی پیدا کنید.

عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در همایش E3 2014 توسط کمپانی یوبی سافت معرفی شد. این بازی در ۱ام دسامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۴) بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. هم اکنون این بازی برای پیش خرید در تمامی فروشگاه های دیجیتالی در دسترس است و شما با پیش خرید آن به پاداش‌های ویژه‌ای دست پیدا می‌کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید