عناوین آینده‌ی سرویس گیم پس فاش شدند [تایید شد]

لحظاتی پیش وب‌سایت رسمی ایکس باکس به اشتباه تصویری از عناوین آینده‌ی سرویس گیم پس را به اشتباه منتشر نمود و فهرست بازی‌های آتی آن را فاش کرد.

به‌روزرسانی:

فهرستی که در ادامه مطالعه می‌کنید، لحظاتی پیش به طور رسمی توسط ایکس باکس تایید شد.

متن اصلی:

به لطف اشتباه غیر عمدی وب‌سایت ایکس باکس، به نظر می‌رسد که پیش از انتشار اعلامیه‌های رسمی می‌توان از نام بازی‌های آتی سرویس محبوب گیم پس آگاه شد. این بازی‌ها توسط انتشار یک تصویر در وبسایت ایکس باکس فاش شدند و حتی اقدام سریع این وب‌سایت در جهت حذف نمودن آن نیز نتوانست مانع لو رفتن فهرست عناوینی شود که احتمالاً در ماه جاری و ماه آتی راهی این سرویس می‌شوند.

با استناد به این تصویر، بازی‌های Death’s Door و Taiko no Tatsujin: The DrumMaster در کنار Pupperazzi و WindJammers 2 به زودی از طریق گیم پس کنسول و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهند بود. علاوه بر این، این تصویر شایعات پیشین مبنی بر عرضه‌ی سه‌گانه‌ی Hitman و بازی Rainbow Six Siege برای این سرویس را تایید می‌کند. در کنار این عناوین نام بازی‌های Danganronpa Anniversary Edition و Nobody Saves the World به همراه بازی از پیش تایید شده‌ی Rainbow Six Extraction نیز به عنوان بازی‌های آتی این سرویس مشاهده می‌شود.

با توجه به این که شرکت مایکروسافت احتمالاً در روز سه شنبه‌ی هفته‌ی جاری تاریخ‌های دقیقی برای انتشار این عناوین روی سرویس گیم پس در نظر خواهد گرفت، اما برخی از این تاریخ‌ها از هم‌اکنون مشخص شده‌اند. برای مثال، بازی Rainbow Six Extraction در روز عرضه یعنی ۳۰ دی ۱۴۰۰ (20 ژانویه 2022) در این سرویس قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید فهرست کامل این عناوین را در کنار تاریخ انتشارشان روی ایکس باکس گیم پس مشاهده کنید:

  • Nobody Saves the World (رایانه‌های شخصی) در تاریخ 18 ژانویه
  • Rainbow Six Siege (رایانه‌های شخصی) در تاریخ 20 ژانویه
  • Rainbow Six Extraction (سرویس ابری، کنسول‌ها و PC) در تاریخ 20 ژانویه
  • Hitman Trilogy (سرویس ابری، کنسول‌ها و PC) در تاریخ 20 ژانویه
  • Death’s Door (سرویس ابری، کنسول‌ها و PC)
  • Taiko no Tatsujin: The DrumMaster (کنسول‌ها و PC)
  • Pupperazzi (سرویس ابری، کنسول‌ها و PC)
  • WindJammers 2 (سرویس ابری، کنسول‌ها و PC)
  • Danganronpa Anniversary Edition (سرویس ابری، کنسول‌ها و PC)

نظر شما در مورد عناوینی که برای ایکس باکس گیم پس در نظر گرفته شده‌اند چیست؟

Mine mine mineFloch the Burgeristalinerdmohammad reza gamerCirilla RiannonHamidMahdiThe old playerDARKSIRENRezaCommunistAlienPayaCastP.morganFarid@alistarMetal Gear Solid 3: Snake EaterKiaکاپتان استخونیAshen undead the bearermore

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید