Mortal Kombat X ممکن است به زودی در آلمان عرضه شود

24 تیر 1394 - 13:53

فیلتر سانسور آلمان ها برای بازی ها و فیلم ها درگذشته سفت و سخت بوده است، اما با این حال از فاز آزادتر و معتدل تر شدن نیز گذر کرده است. یکی از قربانیان این سانسورها عنوان Mortal Kombat X می باشد که تاکنون اجازه ی عرضه و فروش در این کشور را نداشته است. با ما در ادامه همراه باشید.

اما برای طرفداران ژرمن Mortal Kombat X خبرهای خوبی به گوش می رسد. سایت Mediabiz.de گزارش کرده است که بازی موفق شده رده ی سنی Ab 18 را دریافت کند، بدین معنا که بازی برای کودکان مناسب نیست، اما با این وجود می تواند عرضه شود.

با این که این رده بندی به بازی اجازه می دهد وارد فروشگاه ها شود، اما هنوز برای فهمیدن زمان انتشار این بازی زود است و باید منتظر اعلام رسمی از طرف شرکت برادران وارنر ماند.

طبیعتا ورود بازی به پروسه ی ارزیابی به این معناست که برنامه هایی برای در دسترس قرار دادن آن در آینده ی نزدیک وجود دارد، بنابراین احتمال ظهور جزئیات پیش خرید Mortal Kombat X بر روی سایت های فروش بازی های ویدیویی زیاد است.

Mortal Kombat X با فروش خوبش ثابت کرد که عنوان محبوبی است و با این فروش Mortal Kombat را به کاری که در انجامش بهترین می باشد، بازگردانده است. هرچند نسخه ی رایانه ی شخصی بازی در زمان عرضه مشکلاتی را داشت، اما در عوض نسخه ی کنسولی بازی با استقبال خوبی رو به رو شد و در حال حاضر جامعه هوادارن آنلاین قابل توجهی برای خود دارد که همچنان با یکدیگر در حال مبارزه اند تا به هم نشان دهند چه کسی بهترین جنگجوی این عنوان است.

Mortal Kombat X که به مسابقات خشونت آمیز و وحشیانه اش و فیتالیتی ها خونین اش معروف است، اغلب با چنین مشکلات و موانعی نه تنها در آلمان بلکه در سایر کشورها نیز مواجه می شود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید