بهینه‌ساز جدید Mortal Kombat 1 مشکل برتر بودن بازیکن شماره یک را حل می‌کند

امیرحسین نصرتی
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - 13:47

بهینه‌ساز جدید Mortal Kombat 1 به متعادل‌ساختن برخی شخصیت‌ها و حل کردن مشکل برتر بودن بازیکن شماره یک می‌پردازد.

این اواخر، هواداران Mortal Kombat 1 متوجه مشکلی در این بازی شده بودند که باعث برتری بازیکن شماره ۱ در مبارزات می‌شد و وقتی که هواداران اعتراضات خود را در رابطه با این مشکل در فضای به اشتراک گذاشتند، استودیو ندررلم (NetherRealm Studios) سریعاً اعلام کرد در بهینه‌سازی که قرار است بزودی منتشر شود این مشکل را بر طرف خواهد کرد. هرچند که این بهینه‌ساز به خاطر مشکلات غیرمنتظره‌ای که هفتهِ پیش برای سرور‌های این بازی پیش آمد، اندکی به تاخیر افتاد اما الان در دسترس قرار دارد.

همانطور که وعده داده شده‌ بود، باگی که بازیکن دوم را در کمبو زدن دچار مشکل می‌کرد علاوه بر مشکلات دیگر مثل غیرقابل دفاع بودن برخی حملات سکتور (Sektor) و استرایکر (Striker)، خطاهای محلی‌سازی و… برطرف شدند و این در حالی است که یک سری تعادل‌سازی‌ها نیز برای برخی از شخصیت‌ها، هم در فهرست بازیکنان اصلی و هم کمِئو‌ها (Kameo) اعمال شده است. برای اطلاعات بیشتر به پایین صفحه مراجعه کنید.

نکته جالب این است که این بهینه‌سازی فقط برای نسخه‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر شده و هیچگونه بهینه‌سازی برای نسخه سوییچ این بازی صورت نگرفته است؛ نسخه نینتندو سوییچ Mortal Kombat 1 از زمان انتشار با انتقادات گسترده و سنگینی مواجه شده و اد بون (Ed Boon)، کارگردان و خالق این سری، اعلام کرده است که در آینده به‌روزرسانی و اصلاحاتی برای این نسخه صورت خواهد گرفت.

اگر تمایل به تجربه این بازی مبارزه‌ای دارید می‌توانید آن را در پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ (اگر اخبار را دنبال نمی‌کنید) و رایانه‌های شخصی تجربه کنید. اگر می‌خواهید نظر گیمفا را درباره این بازی بدانید، می‌توانید نقد و بررسی این بازی را از طریق کلیک روی لینک آبی، مطالعه کنید.

تنظیمات عمومیِ گیم‌پلی:

  • تصحیح لیست کمبوها
  • اصلاح محلی‌سازی‌ها
  • حل کردن مشکلی که باعث دورتر پرت شدن حریف در برخی از کمبو‌های بازیکن دوم می‌شد
  • رفع مشکلی که باعث می‌شد رشته‌های کمبوها بافر شده (کمبوهایی که توسط بازیکن وارد شده‌ اما هنوز توسط مبارز اعمال نشده‌اند)، در برخی مواقع خاص منجر به عدم اجرای کمبوهای Kameo Ambush شوند.
  • برطرف شدن مشکلی که باعث غیرقابل دفع شدن برخی از حملات سکتور و استرایکر می‌شد.

برای مطالعه جزئیات بیشتر راجع به این بهینه‌سازی، می‌توانید از طریق این لینک به وب‌سایت رسمی Mortal Kombat 1 مراحعه کنید.

منبع: GamingBolt

milad saسابقAhzek Ahriman (world eater )lul-bookDARKSIRENGB77butcher of blavikenScreaming DemonMincraftAlimeysambRondaامیر حسینMinecrosoftSoulکاکاسنگیSv_69فرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزHitoori04mrmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید