Batman: Arkham Knight بر روی PC از قفل نرخ فريم رنج می برد | 30 فریم برای کاربران کافی نیست

۲ تیر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۶

امروز خبرهای داغی را درمورد جدید ترین نسخه از سری بازی های Batman: Arkham شنیده و دیده ایم. اما همانطور که شاهد بودید، مدت کوتاهی بعد از عرضه ی جهانی بازی، کاربران نسخه ی کامپیوتری، از مشکلات این عنوان گفتند. به گفته ی آن ها، نسخه ی کامپیوتری این عنوان از مشکلاتی همانند لکنت زبان شخصیت ها، کرش کردن بازی، مسائل و مشکلات مربوط به کنترلر و … رنج می برد. ما در این پست به طور مفصل درمورد مشکلات بازی و راه حل آن ها صحبت کرده ایم. همچنین شاهد این هم بودیم که پس از انتشار خبر مشکلات بازی، Rocksteady اعلام کرد که از مشکلات با خبر است. اما آن طور که به نظر می رسد، بخت با کاربران نسخه ی کامیپوتری این عنوان یار نبوده و حال اعلام شده است که این بازی، بر روی نرخ فريم ٣٠، «قفل» شده است. برای جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

با توجه به بیانیه ی منتشر شده از سوی وب سایت Gameunation، در هنگام تجربه ی بازی، اعمال تغییرات از منوی تنظیمات و … بازی کرش می کند.

اما از طرفی دیگر، به گزارش وب سایت Forbes، عنوان Batman: Arkham Knight بر روی PC از قفل فریم ریت رنج می برد. Forbes اعلام کرد که در بازی شاهد نرخ فريمى بیشتر از ٣٠ نیستیم. مطمئنا کامپیوترهای شخصی باید نرخ فريمى بیشتر از ٣٠ را به نمایش بگذارند. اما هنوز هیچ کس نمی داند که چرا نرخ فريم بازی بر روی ٣٠ قفل شده است.

ما نیز همچون هزاران کاربر دیگر در سراسر دنیا، به تجربه ی بازی Arkham Knight پرداخته ایم و دوست داریم تا بخشی از تجربه ی خودمان را با شما در میان بگذاریم (خطر مطالب مربوط به داستان!)

راستش را بخواهید در همان نگاه اول، Arkham Knight همانند دیگر نسخه ها به نظر می رسد. اما همین که وارد بازی شدید، تفاوت بارز آن را با دیگر نسخه ها درک می کنید. در همان ابتدای ورود به بازی، منوی تنظیمات بازی را می بینید که شامل گزینه های متعددی است. به هنگام شروع بازی، با دیدن تصویر جوکر، یاد نسخه ی قبلی برایتان تداعی می شود و ما با دیدن این صحنه، تا حدودی حدس زدیم که امکان دارد Arkham Knight، جوکر نباشد. طرح های زیبای موجود بر روی لباس بتمن، شما را یاد Batmobile می اندازند. برخلاف بسیاری، ما در تجربه ای 45 دقیقه ای از بازی، با این خودرو لحظات خوشی را گذراندیم. اسلحه ی EMP قدرت زیادی به Batmobile بخشیده است. به علاوه گاهی اوقات موشک هایی به سمت شما پرتاب می شوند که به لطف تکنولوژی های موجود در Batmobile، می توانید آن ها را منحرف سازید …

اگر هم اکنون این عنوان را در دست دارید، از تجربه های خود از بازی برای ما و دیگر کاربران بگویید.

به زودی منتظر نقد و بررسی این عنوان از گیمفا باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید