گزینه ای به نام Pay to Win در Metal Gear Solid V وجود نخواهد داشت

۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
Metal Gear Solid V آخرین عنوان از سری بازی های Metal Gear Solid میباشد

طی برگزاری نمایش بزرگ E3 2015، کمپانی کونامی 40 دقیقه از گیم پلی عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را همراه با تفسیر توسعه دهنده ی بازی منتشر کرد. این تریلر با پرداختن به موضوع Microtransactions آغاز شد که موجب نگرانی بسیاری از طرفداران شده بود. برای جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

کونامی با اشاره به تنظیمات Microtransactions در این باره گفت:

حتی بدون استفاده از تنظیمات Microtransactions، تمامی بازی دارای تعادل خاصی خواهد بود که به طور عادلانه ای در همه جای بازی پخش شده است و مطمئنا تجربه ی بازی را بسیار لذت بخش می کند.

کونامی ادامه داد:

هیچ گونه تنظیماتی به نام Pay to Win در بازی وجود نخواهد داشت. مطمئن باشید که تمامی آیتم ها، اسلحه ها و مراحل بازی بدون پرداخت حتی یک سنت برای تمامی افراد در دسترس خواهد بود.

با این حال، با توجه به وسعت بازی و طلبیدن زمان زیاد برای کشف آن همه منطقه، تنظیمات Microtransactions برای بازیکنانی که می خواهند زمان زیادی را در بازی صرف کنند، به صورت اختیاری در بازی قرار داده شده اند. نه چیزی بیشتر، نه چیزی کمتر!

اگر درمورد تنظیمات Microtransactions کنجکاو هستید، تماشای تریلر 40 دقیقه ای The Phantom Pain به شما بسیار کمک خواهد کرد. ماموریت های جانبی بیشتر، آب و هوای پویا و بسیاری از سیستم های دیگر، از ویژگی های جدید این نسخه از بازی هستند.

در پایان هم کونامی اضافه کرد که اطلاعات بیشتر درمورد بازی و چگونگی انجام این کارها، متعاقباََ اعلام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بازی، به شما پیشنهاد می کنم پیش نمایش بازی را از گیمفا بخوانید.

The Phantom Pain اول سپتامبر سال جاری در سراسر جهان برای Xbox One, PlayStation 4, و PC عرضه خواهد شد. به گفته ی منابع، هیدئو کوجیما بعد از عرضه ی بازی کونامی را ترک خواهد کرد.

نظر شما در این مورد چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید