برای اجرای RE 5 به صورت splitscreen باید این کارها را انجام دهید

۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵

اگر شما هم دوست دارید تا عنوان Resident Evil 5 را به صورت چند نفره و splitscreen ( استفاده از چند مانیتور ) اجرا کنید، کمپانی Capcom دستورالعملی را برای این کار معرفی کرده است که با انجام آن می توانید بازی Resident Evil 5 را به صورت چند نفره و splitscreen تجربه کنید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

اگر به یاد داشته باشید چندی پیش خبری مبنی بر انتشار عنوان Resident Evil 5 بر روی Games For Windows Live منتشر شد و حالا کمپانی Capcom برای کسانی که به دنبال تجربه ی بازی بر روی Games For Windows Live هستند راهکارهای جدیدی پیشنهاد کرده است.

این راه کارها توسط وب سایت یوروگیمر منتشر شده است اما این به آن معنی نیست که این وب سایت به صورت رسمی از آن حمایت می کند.

سخنگوی Capcom در ان مورد گفت:

ما از بازخوردهای طرفداران شنیده ایم که آن ها می خواهند از قابلیت fan-made بهره مند شوند. بنابراین کاری که ما انجام دادیم این است که نسخه ی اصلی بازی را به Games For Windows Live آوردیم تا با عمل به مراحل زیر بتوانید بازی را به صورت splitscreen co-op اجرا کنید.

او در ادامه افزود:

لطفا توجه داشته باشید که این موضوع شامل نسخه ی Steam بازی نمی شود.

برای اجرای بازی به صورت صورت چند نفره و splitscreen طبق دستور زیر عمل کنید:

 

1- در صفحه ی رسمی خود در Steam و در Steam ‘LIBRARY’ بر روی گزینه ی Resident Evil 5 / Biohazard 5 راست کلیک کرده و گزینه ی ‘Properties’ را انتخاب کنید.
2- به تب ‘BETAS’ بروید.
3- در قسمت پایین منو بر روی “original – Original GFWL version” کلیک کنید.
4- منتظر بمانید تا Steam client نسخه ی GFWL ( یا همان Games For Windows Live ) را دانلود کند.
5- در نهایت Resident Evil 5 / Biohazard 5 ر اجرا کرده و لذت ببرید.

 

حال شما می توانید به نسخه ی Games For Windows Live بازی دسترسی داشته باشید. برای فعال کردن قابلیت splitscreen می توانید از مادهای به خصوص استفاده کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید