بازیکنان Battlefield Hardline حدود 4000 سال به بازی پرداخته اند+اینفوگرافیک

۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸

ناشر  بازی، EA به تازگی اینفوگرافیکی از اتفاق های داخل بازی منتشر کرده است که در آن اطلاعات جالبی مشاهده می شود; از جمله آن که بازیکنان حدود 901 میلیارد دلار پول داخل بازی بدست آورده اند! برای مشاهده اینفوگرافیک و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

از هفدهم مارس که این بازی منتشر شده، بازیکنان توانسته اند  901 میلیارد دلار پول داخل بازی کسب کنند که این مقدار پول برای پوشش کسری بودجه سال 2013 ایالات متحده کفایت می کند!

در کل، بازیکنان در حدود 2 میلیارد دقیقه که معادل 3800 سال است، به تجربه Battlefield Hardline پرداخته اند. در جنگ و جدل میان پلیس ها و دزد ها، پلیس ها با 52 درصد برد در همگی مسابقات در حال حاضر برنده اند.

ماد Hotwire که بازیکنان در آن باید به همراه تیمشان یک خودرو را رانده و از آن محافظت کنند و با این کار امتیاز بدست بیاورند، به محبوب ترین ماد این بازی بدل گشته است. ماد قدیمی Battlefield به نام Conquest در رتبه دوم و بدنبال آن ماد Heist در رتبه سوم قرار دارد.

به تازگی خبردار شدیم که Battlefield Hardline، اثر کشندگی مبل Easter Egg را کاهش داده است، زیرا که این مبل تابحال بیش از 80477 بازیکن را کشته است!

تمامی این اطلاعات را می توانید در اینفوگرافیک زیر مشاهده نمایید. با توجه به فروش اخیر این بازی در انگستان، این اعداد دور از ذهن نیستند. البته شرکت EA تابحال تعداد کل فروش و بازیکنانی که مشغول این بازی هستند، را منتشر نکرده است.

جدیداً خبری مبنی بر اینکه تهیه کننده اجرایی بازی های Dead Space و Battlefield Hardline شرکت EA را ترک کرده است، منتشر گردیده و بسیاری از افراد را به شوک فرو برده است.

بازی Battlefield Hardline در هفدهم مارس سال جاری برای پلتفرم های PS3 ،Xbox 360 ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر گردید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید