توضیحاتی در رابطه با پرداخت‌های درون برنامه‌ای Battlefield 5 منتشر شد

۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

Battlefield 5 به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از پول واقعی، ارز درون بازی را تهیه کنید اما این مهم در زمان عرضه در دسترس نخواهد بود تا بازی‌بازان به مهارت‌های خود بیشتر تکیه کنند.

استودیو دایس (DICE) به عنوان سازنده Battlefield 5، به تازگی توضیحاتی را در رابطه با سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی نامبرده ارائه کرده است که طبق آن، خرید ارز در روز اول ممکن نخواهد بود تا کسی با پرداخت پول سریع پیشرفت نکند. متن منتشر شده از طرف دایس بدین شرح است:

Battlefield 5 طوری ساخته شده است تا بر اساس میزان و سبک بازی شما جایزه بدهد. شما هیچ وقت نمی‌توانید از ارز بتلفیلد (Battlefield Currency) یا پول واقعی استفاده کنید تا باعث ایجاد برتری ناعادلانه در گیم‌پلی شوید.

در گذشته این استودیو اعلام کرده بود که بازی جدید آن‌ها دارای لوت‌باکس یا پریمیوم‌پس نخواهد بود.

Battlefield 5 دارای دو نوع ارز درون بازی است: سکه کمپانی (Company Coin) که از طریق بازی کردن به‌دست می‌آورید و ارز بتلفیلد که باید پول واقعی برای دریافت آن بپردازید. طبق توضیحات دایس شما می‌توانید با سکه‌های کمپانی مواردی را آزاد کنید که خارج از سیستم پیشروی عادی هستند مانند سلاح و آیتم‌های زینتی. شخصی‌سازی ظاهر سربازان و سلاح‌ها در زمان عرضه ممکن خواهد بود ولی برای شخصی‌سازی خودروها باید تا عرضه اولین قسمت از Tides of War صبر کنید.

دایس در ادامه مدعی شده است که پول واقعی نباید باعث پیروزی شود به همین خاطر در ابتدا فقط سیستم کمپانی ارائه خواهد شد تا بازی‌بازان کمی پیشرفت کرده و با همه چیز آشنا شوند.

سیستم پیشروی در Battlefield 5 به پنج قسمت مختلف تقسیم می‌شود که رتبه شما به مرور در آن‌ها پیشرفت می‌کند: حرفه، کلاس، اسلحه، خودرو و قسمت. با پیشروی بیشتر و به‌دست آوردن رتبه‌های بالاتر، شما آیتم‌های زینتی و گیم‌پلی محور بیشتری را دریافت خواهید کرد.  به طور مثال حرفه (Career) یک رتبه‌بندی کلی است و با هر چه بیشتر بازی کردن شما افزایش می‌یابد که این مورد در نهایت ختم به آزاد سازی خودروها و دریافت سکه کمپانی می‌شود. بخش کلاس مربوط به چهار کلاس درون بازی است و با پیشرفت در آن شما ابزار، سلاح و کامبت رول‌های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

بازی Battlefield V در ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. پیش‌نمایش گیمفا از این عنوان به قلم مصطفی زاهدی را از دست ندهید. اخبار و اطلاعات بیشتر از عنوان نامبرده در این بخش موجود هستند. بخش بتل‌رویال بازی Battlefield 5 که با عنوان Firestorm شناخته می‌شود، در بهار سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار می‌گیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • بی صبرانه منتظر تجربه ی این شاهکار هستم.این بازی انقدر مولتی خوبی داره ک به راحتی ۲ سال سرگرم میکنه ادمو.اگه به خوبی بتل وان هم پشتیبانی بشه ک خیلی عالیSmile
  نداشتن سیزن پس هم احترام به گیمره.درود بر شرفت eaک سر عقل اومدی.وقتی eaسیزن پس رو ورداره.کم کم بقیه هم ور میدارن

  0
  0
 • PERSIAN NAZI گفت:

  خیلی خوبه و این یکی از تغیرات مثبتی هست که ازش استقبال میشه.هرکس مهارت بیشتری داره حرف اول رو میزنه و یه نوب که افتاده توی تیم برنده هیچی گیرش نمیاد.بارها شده توی BF1 نفر اول بودم و امتیازم از بقیه بیشتر بوده اما توی تیم بازنده بودم و بتل پک نمیداد که بعدن سیستمش رو تغیر داد.من که حال میکنم مهارت حرف اول رو بزن و پول بی تاثیر باشه .بیا که قدم تو هم مبارکه. Yes

  0
  0
 • STAR1 گفت:

  ارز بتلفیلد مربوط به آیتم‌های تزئینی هست که تو سال ۲۰۱۹ اضافه میشه و هیچ تاثیری رو گیمپلی نداره.

  0
  0
 • aliusa گفت:

  بتلفیلد ۱ جنگ جهانی بود ببتل تاریخی شده راه کال میره جنگهای مدرن چی میشه

  0
  0
 • Lord-Sega گفت:

  دوستان مقاله میگه تنها یه مدت pay to win نیست، یعنی بعدش میشه، چون تنها موارد تزئینی نیست بلکه بحث اسلحه ی بهتر هم هست، دارن گیمرها رو بازی میدن تا خوب که فروش کردن سیستم مسخرشون رو فعال کنن و اسلحه بفروشن

  0
  0
  • saeedsaeed2 گفت:

   مگه بچه بازیه گیمر ها رو بازی بدن؟!؟! Neutral حرف رسمیه از کمپانی داره میاد بیرون خلافشو عمل کنن شلوار EA با شکایات متعدد پرچم میشه! Neutral مثل بتلفرانت ۲ نیست که ea هیچی راجب پرداخت های درون برنامه ای بازی نگه تا ملت بخرن و گندش دربیاد بعدش! الان دارن خیلی رسمی این موضوعات رو بیان میکنن Neutral

   0
   0