لیست خودروها، سلاح‌ها و گجت‌های موجود در زمان عرضه Battlefield 5 منتشر شد

۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

حدود یک ماه بیشتر تا زمان عرضه بازی Battlefield 5 باقی نمانده و در همین راستا، استودیو دایس (DICE) لیست خودروها، سلاح‌ها و گجت‌های موجود در زمان عرضه را منتشر کرده است.

محتویاتی که سازندگان معرفی کرده‌اند، آن‌هایی هستند که در زمان عرضه در دسترس خواهند بود. اگر دنبال گزینه خاصی بودید که به چشم نمی‌خورد، ناراحت نباشید زیرا دایس و شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قول پشتیبانی بازی Battlefield 5 را بعد از عرضه، با ارائه محتویات گوناگون داده‌اند.

لیست منتشر شده کلا به ۳۰ سلاح اصلی، ۷ سلاح جانبی، ۹ سلاح برای مبارزات تن به تن، ۱۶ ابزار، ۷ تقویت‌کننده، ۵ سلاح قابل حمل (تاو) و ۲۴ خودرو تقسیم شده است. در این میان هر بخش تقسیم‌بندی‌های جانبی خودش را دارد به عنوان مثال بخش اسلحه‌ به دسته‌های سلاح تهاجمی، سلاح اتوماتیک، سلاح گلنگدنی، مسلسل دستی، تیربار سبک، تیربار متوسط و شات‌گان تقسیم شده است. خودروها نیز دارای دسته‌بندی‌های گوناگونی هستند مانند تانک، هواپیما و حمل و نقل. معلوم است که سازندگان تنوع بسیار خوبی را برای این بازی تدارک دیده‌اند و اگر مورد دقیقی مد نظر شما است که در این لیست به چشم نمی‌خورد، این شانس وجود دارد که بعدا با محتویات پس از عرضه در دسترس قرار بگیرد.

شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت دایس از کلیه خودروها، گجت‌ها و سلاح‌ها مطلع شوید.

بازی Battlefield 5 در ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. پیش‌نمایش گیمفا از این عنوان به قلم مصطفی زاهدی را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید