بخش بتل‌رویال Battlefield V در بهار ۲۰۱۹ خواهد آمد

۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) با همکاری استودیو دایس (DICE) نقشه کامل خود پیرامون برنامه‌هایشان برای Battlefield 5 را منتشر کرده‌ است.

طبق تصویر منتشر شده بخش بتل‌رویال بازی Battlefield 5 که با عنوان Firestorm شناخته می‌شود، در بهار سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار می‌گیرد. این موضوع بدین معنی است که بخش نامبرده حداقل ۴ ماه تاخیر می‌خورد و برای Call of Duty: Black Ops 4 فرصتی فوق‌العاده پیش خواهد آمد تا هواداران سبک بتل‌رویال در عناوین AAA را جذب خود کند.

طبق توضیحات سازندگان Firestorm قرار است که سطح استانداردهای حالت بتل‌رویال را با بهترین ویژگی‌های سری Battlefield تغییر دهد. در این راستا آن‌ها قصد دارند که کوچک شدن محیط نبرد را با عناصر کلیدی Battlefield مانند بازی گروهی، خودروهای قدرتمند و تخریب ترکیب کنند تا صحنه‌های منحصر به فردی با سبک Battlefield خلق شود.

بهار ۲۰۱۹ یک نقشه جدید را هم به همراه دارد که در آن یونان به تصویر کشیده شده و بازی‌بازان درگیر جنگی تمام عیار در ساحل کریتن (Cretan) خواهند شد. در این نبرد نیروهای متفقین سخت در تلاش هستند با نیروهای قدرتمند هوایی و چتربازان خود در برابر حمله نیروهای متحدین ایستادگی کنند. این نقشه جنگی بزرگ را به ارمغان خواهد آورد که در آن کنترل تانک مقابل برتری هوایی قرار می‌گیرد.

بعد از Assassin’s Creed Odyssey این دومین بازی می‌شود که کریتن در آن به نمایش در می‌آید. در انتهای مطلب شما می‌توانید تصویر کامل برنامه‌های الکترونیک آرتس برای Battlefield V را مشاهده کنید.

بازی Battlefield V در ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. پیش‌نمایش گیمفا از این عنوان به قلم مصطفی زاهدی را از دست ندهید. اخبار و اطلاعات بیشتر از عنوان نامبرده در این بخش موجود هستند.

برنامه‌های در نظر گرفته شده برای بازی Battlefield 5

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید