Battlefield 5 | جزئیات جدید پیرامون سیستم آب و هوا، کامبت‌ رول و غیره

۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

بازی Battlefield 5 به تاریخ عرضه خود در ماه نوامبر نزدیک شده است و در این میان سازندگان آن با بررسی بازخوردها از نسخه بتا مشغول بهبود هر چه بیشتر آن هستند. در این میان به مرور اطلاعات ریز و درشت زیادی هم منتشر می‌شود که برخی از جدیدترین آنها در ادامه مطلب موجود است.

استودیو دایس (DICE) به تازگی سایت Battlefield 5 را با اطلاعاتی تازه از کلاس Assault (مهاجم) به‌روزرسانی کرده است. طبق توضیحات درج شده، افرادی که در کلاس Assault قرار می‌گیرند همیشه پیش‌تاز گروه خواهند بود و حداکثر کارایی خود را در نبردهای برد کم تا متوسط نشان می‌دهند. اگر تمایل دارید که گروهی از سربازان را هدایت کنید یا اینکه پاک‌سازی تهاجمی و سریع بخشی را انجام دهید، کلاس Assault کاملا مناسب آن خواهد بود.

این کلاس حد وسط دفاع و حمله را دارد؛ قدرتش نه به اندازه تک‌تیرانداز است نه به اندازه تیربارچی پوشش خوبی دارد اما دارای سرعت عملی بسیار خوبی برای نابودی فوری خودروها و پیاده نظام است. در صورت انتخاب این کلاس، مراقب تک‌تیراندازها باشید که بدترین کابوس شما خواهند بود.

در کنار این کلاس جدید، وظایف جنگی (Combat Roles) نیز معرفی شده است. بر اساس کلاسی که شما انتخاب می‌کند، این مهم انتخاب از میان دو ویژگی را پیش‌روی شما قرار خواهد داد. در ابتدا فقط یک قابلیت در دسترس است و برای باز کردن گزینه دوم باید بیش‌تر بازی کنید.

علاوه بر این توضیحات دیوید سرلند (David Sirland) که به عنوان تهیه‌کننده بخش چندنفره شناخته می‌شود، سوالات گوناگونی را در توئیتر پاسخ داده است. در گذشته عده‌ای اعتراض کرده بودند که دست‌یار هدف‌گیری در کنسول‌ها، نامناسب عمل می‌کند و کار را بیشتر سخت می‌کند تا آسان. سرلند گفته است که چرخش هدف شما موقعی که این سیستم فعال می‌شود قرار است که حذف شود اما کند شدن آن از بین نخواهد رفت.

مسئله بعدی مربوط به عنصر آب و هوا است. طبق توضیحات سازندگان، این مهم گاهی باعث می‌شود که دید شما مختل شود اما شرایط آب و هوایی به این حد خشن، دائمی نیستند و از بین خواهند رفت.

در آخر دیوید سرلند به محتویات پس از عرضه اشاره‌ای کرده و قول حمایت کامل بازی را از طرف سازندگان داده است. او مدعی است که بازی Battlefield 5 پس از عرضه محتویات فراوانی را دریافت خواهد کرد و جزئیات آنها بعدا منتشر خواهد شد.

بازی Battlefield 5 در ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. پیش‌نمایش گیمفا از این عنوان به قلم مصطفی زاهدی را از دست ندهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید