شخصیت‌های DLC عنوان Mortal Kombat X حتی بدون خریداری نیز قابل بازی هستند

۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۱

چندی پیش به صورت رسمی اعلام شد که بسته الحاقی بازی Mortal Kombat X شامل بخش “Challenge Towers” می شود. این بخش به بازیکنان این اجازه را می دهد تا شخصیت مورد نظر موجود در بسته الحاقی را، حتی بدون خریداری انتخاب کرده و به مبارزه کردن با آن بپردازند.

عنوان Mortal Kombat X شامل ماد Challenge Towers می شود و در این ماد شما این توانایی را دارید، تا تمامی شخصیت های بسته الحاقی بازی را حتی بدون خریداری انتخاب کنید.

mortal_kombat_x_kombat_pack-600x299

آقای Ed Boon طی یکی از گزارش های ویدئویی خود با شخصیت “Angry Joe” اعلام کرده است که به زودی نوع جدیدی از Challenge Towers برای عنوان Mortal Kombat X معرفی خواهد شد که “Living Towers” نام دارد. او در این باره اعلام کرده:

زمانی که شما وارد بازی می شود، شاهد سه برج در بخش Living Towers خواهید بود. یکی از این ستون ها هر ساعت تغییر می کند، ستون دیگر هر روز تغییر می کند و ستون دیگر که Premier Tower نام دارد با توجه به مناسبت های مختلف تغییر خواهد کرد.

برای مثال اگر درون بازی شما یکی از شخصیت های بسته الحاقی با نام Jason Voorhees را انتخاب کنید برجی نیز مربوط به این شخصیت خواهید داشت، که در این ستون برای مبارزه شما کاملاً از شخصیت Jason Voorhees استفاده می کنید. قابل ذکر است که این برج قابل انتخاب هست، حتی اگر شما شخصیت Jason را خریداری نکرده باشید. این خاصیت بسته الحاقی به بازیبازان این اجازه را می دهد تا تمامی کرکتر های موجود درون بازی را آزمایش کنند و همچنین از نحوه مبارزه آن ها نیز خبردار شوند.

شخصیت Jason Voorhees یکی از چهار شخصیتی است که قبلاً برای بسته الحاقی Season Pass این بازی معرفی شده بود. تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای این بسته الحاقی اعلام نشده است. به زودی منتظر اطلاعاتی بیشتر در مورد این برج ها و شخصیت های بعدی باشید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید