ماد جدید Mortal Kombat X امکان تجربه‌ی بازی به صورت اول شخص و سوم شخص را فراهم می‌کند

۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

یکی از بازی‌بازان Mortal Kombat اخیراً ماد جالبی را ساخته است که به شما اجازه می‌دهد با تغییر مکان دوربین، مبارزات بازی Mortal Kombat X را از زاویه‌ی دید اول شخص یا سوم شخص (از روی شانه) تجربه کنید. پس اگر به هر دلیلی دوست داشتید تا گیم‌پلی این سری مبارزه‌ای را از زاویه‌ی دید اول شخص مشاهده کنید، امروز شاهد این اتفاق خواهید بود.

Ermaccer، سازنده‌ی این ماد، ویدئویی را از ساخته‌ی خود منتشر کرده است که بازی را از زوایای مختلفی نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو شاهد زاویه‌ی دید سوم شخص هستیم که شخصیت‌ بازی‌باز را از پشت نشان می‌دهد. از طرف دیگر، این شخص دو حالت مختلف را برای زاویه‌ی دید اول شخص طراحی کرده است که یکی از آن‌ها تجربه‌ای مانند مشاهده‌ی «ویدئو‌ها و تصاویر اول شخص» را ارائه می‌دهد.

البته از آن‌جایی که این حالت‌ها تنها با دستکاری فایل‌های بازی در دسترس قرار گرفته‌اند، بنابراین شاهد ایراداتی در آن‌ها هستیم. با این‌ حال نکته‌ی جالب این است که به لطف این ماد، می‌توانید جزئیات محیط‌ استیج‌ها و مدل شخصیت‌ها را از فاصله‌ی نزدیک‌ مشاهده کرده و بازی را به شکل جدیدی تجربه کنید.

لازم به ذکر است که این ماد هنوز در حال توسعه است و Ermaccer قصد دارد آن را به همراه به‌روزرسانی بعدی MKXHook در دسترس قرار دارد. با این‌که ماد گفته شده تنها برای Mortal Kombat X ساخته شده است، اما قطعاً جالب می‌شود اگر این شخص بتواند این ماد را برای جدیدترین نسخه‌ی سری یعنی Mortal Kombat 11 نیز ارائه دهد.

دانلود ویدئو

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید